اجرای ۱۰ پروژه شاخص شهری در محدوده شهرداری منطقه پنج

اجرای ۱۰ پروژه شاخص شهری در محدوده شهرداری منطقه پنجبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در بازدید میدانی از پروژه های شهرداری منطقه ۵ شیراز همچون بوستان مطالعه و ورزشگاه قائم «عج» در بولوار گفتار و سرای محله بنی هاشمی گفت: احداث بوستان های موضوعی و مجموعه ورزشی و فرهنگی در مجاورت آنها فرصت های تفریحی و ورزشی جدیدی را برای این منطقه به وجود می آورد.

شهردار شیراز با تشریح رویکرد شهرداری در خصوص توسعه فضاهای تفریحی - ورزشی مناطق یازده گانه افزود: سیاست شهرداری احداث پارک های ورزشی با دارا بودن ظرفیت های ورزشی مختلف در سطح مناطق یازده گانه است تا هیات های ورزشی بتوانند از این پارک ها بهره برداری و نیاز شهروندان را برطرف کنند.

وی در بازدید از بوستان ترافیکی و پیست موتورسواری پارک ۵۰ هکتاری مادر واقع در بولوار احمد بن موسی (ع) گفت: تلاش داریم یک پیست استاندارد و در سطح ملی موتورسواری احداث و فرصت جدیدی را برای جنوب شرق شیراز ایجاد کنیم. اطمینان دارم شهروندان با توجه به امکانات پیش بینی شده از این مجموعه استقبال می کنند.

مهندس اسکندرپور با بیان اینکه ضروری است در نقاط مختلف شهر فرصت هایی برای گردشگری شهری فراهم کنیم، اضافه کرد: پارک ۵۰ هکتاری مادر در محدوده شهرداری منطقه ۵ این امکان را فراهم می کند که شهروندان با توجه به وجود مجموعه های مختلف تفریحی و ورزشی به آن مراجعه کنند.

شهردار شیراز در بازدید از بوستان ورزش واقع در بولوار ابوذر غفاری این نوید را به شهروندان ساکن در محدوده شهرداری منطقه پنج داد که بوستان های کوچک و محله ای با ظرفیت های به روز در حوزه ورزشی در این منطقه احداث می شود.

بر اساس این گزارش، حیدر اسکندرپور شهردار شیراز به همراه فرود بذرافشان شهردار منطقه پنج و معاونین این منطقه از پروژه های بوستان مطالعه و ورزشگاه قائم «عج» در بولوار گفتار، سرای محله بنی هاشمی، بهسازی بوستان حجاب  واقع در بولوار منطق و احداث پلازای شهری در آن، بوستان ترافیکی و پیست موتورسواری پارک ۵۰ هکتاری مادر در بولوار احمد بن موسی (ع) و بوستان ورزش واقع در بولوار ابوذر غفاری بازدید کرد.

بازدید میدانی شهردار شیراز از پروژه های مناطقه یازده گانه در راستای نظارت بر روند اجرای پروژه ها، تسریع در احداث آنها و حل مسائل و مشکلات احتمالی است. لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات