شهردار شیراز از فرمانده نیروی انتظامی فارس تجلیل کرد

شهردار شیراز از فرمانده نیروی انتظامی فارس تجلیل کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در این بازدید ضمن تقدیر از پشتیبانی و حمایت نیروی انتظامی از مجموعه مدیریت شهری گفت: تعامل و همکاری بسیار مناسبی بین نیروی انتظامی و شهرداری برقرار و این تعامل در راستای خدمتگزاری به شهر و شهروندان و به نفع آنها است.
وی سرتیپ دوم پاسدار رهام بخش حبیبی را فردی توصیف کرد که همیشه در بزنگاه ها و مواقع ضروری حضور موثری دارد و افزود: مجموعه نیروی انتظامی در مسائل عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و ... همراه و همگام شهرداری است.
شهردار شیراز خاطرنشان کرد: امیدوارم نیروی انتظامی همواره در شیراز و استان فارس موفق و سربلند باشد.
سرتیپ دوم پاسدار رهام بخش حبیبی فرمانده نیروی انتظامی فارس نیز در این جلسه گفت: نگاه ما به مجموعه شهرداری به عنوان همه کاره شهر است و به نظر من باید همگی تابع سیاستهای ابلاغی راهبردی و تکنیکی شهردار باشند تا شهر با مدیریت واحد به سامان برسد.
فرمانده نیروی انتظامی فارس تاکید کرد: پشتیبان اقدامات شهرداری شیراز هستیم.
وی با اشاره به فرهنگ غنی شهر شیراز افزود: ضروری است اقداماتی در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی با همکاری دو حوزه انجام دهیم تا این فرهنگ غنی را اعتلا بخشیم.
سرتیپ دوم پاسدار حبیبی اضافه کرد: با همکاری معاونت فرهنگی و روابط عمومی شهرداری شیراز راهکارهایی برای افزایش ارتباط با مردم و و اطلاع رسانی به آنها انجام دهیم تا آرامش جامعه با کسب اطلاعات صحیح حفظ شود.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات