نیاز داریم در بقیه نقاط کمربندی جنوبی شیراز تقاطع احداث شود

نیاز داریم در بقیه نقاط کمربندی جنوبی شیراز تقاطع احداث شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، دودمان گفت: کمربندی تا کنون مشکلات و ناامنی زیادی به ویژه برای رفت وآمد ۵شهرک جنوبی ایجاد کرده که با اجرای چنین پروژه هایی می‌توانیم عبور از  ناامن ترین محور استان فارس را ایمن کنیم، در این بین با توجه به قرار گرفتن یک محور برون شهری در شهر وبه رغم اینکه می دانستیم. اجرای این پروژه ها وظیفه راه و شهرسازی است اما شورا و شهرداری تلاش کردند تا امروز شاهد افتتاح این پروژه اثر گذار شهری باشیم.
رئیس کمیسیون هوشمندسازی شورای شهر شیراز با تقدیر از استاندار فارس، شهردار شیراز و دست اندرکاران این پروژه گفت: امروز روز مهمی در رضایتمندی مردم و توجه به درخواست آنها است در طول بیش از ۳سال گذشته سیاست‌های شورا و شهرداری در حوزه انسان محوری و فرهنگ استوار بوده است اما زمانی که از انسان محوری می‌گوییم این تنها مختص فعالیت های فرهنگی به تنهایی نیست.
لیلا دودمان افزود: در این بین پروژه های عمرانی مانند این پروژه نیز که موجب رضایت مندی مردم می‌شوند نیز به عنوان پروژه های انسان محور مطرح هستند.
وی تصریح کرد :معتقدیم اجرای پروژه های شهری اجتناب ناپذیر است و آنچه در سیاست ما اثر می‌کند  اثر بخشی پروژه های عمرانی در حوزه های انسان محوری است.
عضو شورای شهر شیراز با تقدیر از دست اندرکاران این  پروژه گفت:به رغم توقفی که در اجرای این پروژه داشتیم اما این جای تقدیر دارد که سازمان عمران این پروژه را تا پایان دنبال کرد تا این پروژه در زمان مقرر به اتمام برسد، امیدوارم برمبنای شعار انسان محوری شاخصه هایی را پیاده کنیم،که هم به شعارهای ما و مدیریت شهری در راستای انسان محوری عمل کنیم و هم اجرای چنین پروژه هایی باعث رضایت مردم شود.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات