رفع موانع بودجه طرح های عمرانی شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور...

جلسه بررسی بودجه واعتبارات سالانه و بدهی های بخش آب وزارت نیرو با حضور مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای و به ریاست مهندس قاسم تقی زاده خامسی معاون امور آب و آبفای وزارت نیرو و رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان،در این جلسه اعتبارات عمرانی بخش آب و بدهی های طرحهای بخش آب جهت بررسی در تدوین لایحه بودجه جهت جذب اعتبارات فصل منابع آب قانون بودجه سالانه کل کشور مورد بحث و گفتگو و اخذ نظرات مدیران عامل شرکتها و مراکز استانها قرار گرفت.

در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، مهندس اسماعیل افشاری مدیر عامل شرکت آب منطقه ای زنجان با طرح پرسش  و بیان  مشکل  تهاتر و حذف بند (و) تبصره ماده پنج و اخذ تسهیلات بانکی برای پیمانکاران در بودجه 1400در نظر گرفته شده است یا نه،اظهارداشت: تهاتر نفت و استعلام شرکت ملی نفت برای تایید امنیت کارگزار و امکان پیگیری موارد از این طریق می تواند برخی از مسائل مالی و بودجه را مرتفع نماید.

در پایان جلسه و پس از استماع نظرات مدیران عامل ،مهندس تقی زاده خامسی با بیان در نظر گرفتن نظرات مدیران عامل در تدوین بودجه سال 1400 و ارسال به مجلس شورای اسلامی و توجیه منابع مالی ، به سخنان خود پایان داد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات