پایان عملیات حفاری سومین و چهارمین چاه پیزومتر در استان تهران

مدیر دفتر مطالعات پیه منابع آب شرکت آب منطقه ای تهران از پایان عملیات حفاری سومین و چهارمین چاه پیزومتر در استان تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا خانیکی" با بیان این مطلب اظهار کرد: عملیات حفاری چاه های پیزومتر استان تهران که از مهمترین بخش های مدیریت، نظارت و پایش منابع آب زیرزمینی می باشد از شهریور ماه سال جاری با نظارت دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آغاز گردید.

وی ادامه داد: در راستای تکمیل و تجهیز شبکه سنجش منابع آب زیرزمینی و با توجه به خارج شدن تعدادی از چاه های پیزومتر از مدار شبکه سنجش منابع آب زیرزمینی، عملیات حفاری ۱۵ حلقه چاه پیزومتر و رفع گیر ۶ حلقه چاه دیگر در دست اقدام می باشد.

خانیکی همچنین یادآور شد: در این راستا عملیات حفاری سومین چاه پیزومتر با عمق ۹۰ متر با نصب لوله جدار ۶ اینچ که در شاهد شهر شهرستان شهریار در مورخ ۱۴ آبان ماه سال جاری آغاز شده بود، به اتمام رسید.

مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای تهران در پایان خاطر نشان کرد:  عملیات حفاری چهارمین چاه پیزومتر با عمق ۱۵۰ متر و با نصب لوله جدار ۶ اینچ در محل بزرگراه فتح در تقاطع خیابان سولیران با خیابان کرمانی در شهر قدس نیز  در ۲۸ آبان ماه سال جاری به پایان رسید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات