بهره‌برداری از بیمارستان ناظران، در انتظار مجوز  ...

بهره‌برداری از بیمارستان ناظران، در انتظار مجوز ...

بهره‌برداری بیمارستان ناظران، معطل مجوز وزارت بهداشت و درمان

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، شهناز رمارم در حاشیه بازدید از بیمارستان ناظران، با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های مدیریت شهری، نظارت بر سلامت عمومی است، اظهارکرد: این روزها ما در بحران کرونا هستیم و متاسفانه سلامت مردم مورد هدف قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به بیمارستان ناظران، گفت: این پروژه کاملا مردمی بوده که با مشارکت خیرین، از اهدای زمین تا ساخت و تجهیز، به سرانجام رسیده و آماده بهره‌برداری و افتتاح است.

رمارم با بیان اینکه اساس و پایه فعالیت بیمارستان ناظران، خدمت‌رسانی به بیماران سرطانی خواهد بود، افزود: در عین حال، سایر خدمات تخصصی برای بیماری‌های مختلف نیز ارائه و نیازهای پزشکی شهروندان پاسخگویی می‌شود.

عضو هیات رئیسه شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: تمامی تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز در این مجموعه تامین شده است؛ تجهیزاتی که همگی مدرن‌ترین تجهیزات هستند و بهره‌برداری از بیمارستان منتظر مجوز وزارت بهداشت و درمان است.

رمارم گفت: امیدواریم هرچه زودتر مجوز بهره‌برداری صادر شود و شهروندان عزیز مشهدی، به ویژه ساکنان غرب مشهد از این ظرفیت ارزشمند بهره ببرند و تلاش‌ها و زحمات خیرین نیز به ثمر بنشیند.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود از رویکرد حمایتی شورای پنجم نسبت به فعالیت‌های خیرین سخت گفت و اظهارکرد: مجمع خیرین شهر یار نیز براساس همین سیاست و نگاه در این دوره شکل گرفت؛ بسیار خرسندیم که مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی نیز یکی از اعضای همین انجمن هستند.

رمارم افزود: براساس سیاست توسعه متوازن و عدالت محور که مورد تاکید شورای شهر مشهد است، خیرین و سرمایه‌گذارانی که بخواهند در بحث زیرساخت‌های شهری به منظور ارتقاء سرانه‌های خدمات بهداشتی و درمانی ورود کنند، حمایت مدیریت شهری را خواهند داشت؛ اگر این سرمایه‌گذاری در مناطق کم‌برخوردار مشهد باشد، مدیریت شهری حتی آمادگی دارد تا پروانه ساخت و ... را به صورت رایگان واگذار نماید.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات