جلسۀ شناسایی و انتخاب مراکز اسقاط خودروهای فرسوده برگزار شد

جلسۀ شناسایی و انتخاب مراکز اسقاط خودروهای فرسوده برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: پیرو آگهی فراخوان عمومی مبنی بر شناسایی مراکز اسقاط و بازیافت تاکسی های فرسوده پیکان، پژو، پراید، سمند، روآ و آردی، جلسه توجیهی با حضور مدیران پنج مرکز اسقاط و نماینده استانداری در سازمان تاکسیرانی برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه که با هدف تسهیل و تسریع در امور معرفی مالکین تاکسی های فرسوده به مراکز اسقاط برگزار شد، پیشنهاداتی از سوی مدیران این شرکت ها ارائه شد و پس از استعلام قیمت تاکسی های فرسوده، نرخ مصوب پایه برای خودروهای مزبور تعیین شد تا مراکز منتخب از یک نرخ پیروی کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: پس از تعیین نرخ واحد، با توجه به ظرفیت و فراوانی تعداد خودروهای اسقاطی و همچنین اخذ ضمانت مناسب برای شرکت ها، تعداد 3 شرکت از 5 شرکت مورد پذیرش قرار گرفت که دو شرکت بومی در اولویت انتخاب قرار گرفتند و شرکت سوم نیز با توجه به رضایتمندی از همکاری های گذشته به عنوان شرکت سوم پذیرش شد.

عرشیان یادآور شد: پرداخت وجوه ارزش لاشه و برگه اسقاط و بارگذاری برگه اسقاط حداکثر ظرف مدت یک ماه در سایت نوسازی از جمله موضوعات مهم مطروحه در این جلسه بود که شرکت های منتخب متعهد به انجام آن شدند.

وی در خاتمه تاکید کرد: خودروهایی که توسط مالکین تحویل مراکز اسقاط می شوند حتماً باید به صورت روشن تحویل مراکز اسقاط شوند، در غیر این صورت قطعات تعویضی و یا مفقودی به عنوان کسورات با نرخ مصوب کمیته ارزیابی از قیمت مصوب کسر خواهد شد.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات