برگزاری چهارمین جلسه گروه تخصصی نقشه برداری با حضور مهندس مومنی مقدم

برگزاری چهارمین جلسه گروه تخصصی نقشه برداری با حضور مهندس مومنی مقدم


چهارمین جلسه گروه تخصصی نقشه برداری شورای مرکزی به صورت حضوري و مجازي با حضور مهندس مومنی مقدم، مدیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، چهارمین جلسه گروه تخصصی نقشه برداری شورای مرکزی به صورت حضوري و مجازي و با حضور مهندس مومنی مقدم، مدیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان و مشاركت تمامي اعضا برگزار شد.

این جلسه با تاکید بر «پیگیری و مکاتبات لازم در خصوص تدوین و تصویب مبحث نقشه برداری و شرح خدمات نقشه برداری»، «تعیین عناوین کارگروه ها و مسئولیت های مربوطه» و «برگزاری جلسه با کارگروه مشترک راهبردی اداره ثبت اسناد و املاک کشور برای بررسی مشکلات مربوط به تفکیک و بازرسی میدانی و دستوراالعمل تفکیک آپارتمان به منظور رسیدن به وحدت رویه» برگزار شد.

در همین حال، دکتر یزدانی رئیس گروه تخصصی نقشه برداری ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مهندس مومنی مقدم در چهارمین جلسه گروه، توضیحاتی در خصوص تفکیک نقشه برداری، تدوین مبانی قیمت گذاری خدمات نقشه برداری و تدوین مبحث نقشه برداری ارائه کرد و سپس اعضای جلسه به برخی موارد و مشکلات موجود اشاره کردند.

مهندس مومنی مقدم ضمن آرزوی توفیق به اعضای منتخب گروه تخصصی نقشه برداری، تدوین و تصویب مبحث رشته نقشه برداری را امری ضروری دانست و دستور پیگیری صادر کرد.

وی همچنین مطالبی درباره صلاحیت اجرای رشته نقشه برداری ارائه کرد و ضمن توضیح در خصوص نحوه تهیه مبانی قیمت گذاری توسط شرکت مشاور شهریگ با تاکید بر بازنگری جداول و شرح خدمات ارائه شده، درخواست داشت که گروه تخصصی در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد.
لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

  سازمان نظام مهندسی ساختمان شورای مرکزی

   نظرات