آماده اجرای استراتژی کاهش تصادفات در شهرهای استان هستیم

آماده اجرای استراتژی کاهش تصادفات در شهرهای استان هستیم

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ شیما زرآبادی‌پور در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان به بیان گزارشی از ارائه تجربیات موفق قزوین در کاهش تلفات تصادفات درون‌شهری در جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور پرداخت و اظهار کرد: در جلسه مذکور که اخیرا در سالن وزارت کشور برگزار شد، مسئولان قزوین به طرح اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های پیش رو در زمینه کاهش تلفات تصادفات درون‌شهری پرداختند.

زرآبادی‌پور افزود: بر این اساس قروین بین تمام شهرهای هم‌رده موفق شد به واسطه اقدامات خود رتبه برتر را در کاهش تلفات تصادفات شهری در بازه زمانی پنج ساله کسب کند.

او ادامه داد: می‌توانیم پس از پایش شهرهای استان، با اجرای استراتژی کاهش تصادفات، آمار تلفات تصادفات را در آنها کاهش دهیم .

این مسئول تصریح کرد: این معاونت علاوه بر تهیه اطلس تصادفات شهر، از طریق بازدیدهای میدانی و برگزاری جلسات تخصصی با مسئولان و کارشناسان ذی‌ربط در کنار تعامل با نهادهای علمی شهر قزوین آمار تلفات را کاهش دهد.

گفتنی است؛ در این جلسه استاندار قزوین از سیاوش طاهرخانی شهردار، شیما زرآبادی‌پور سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین و شماری از مسئولان ذی‌ربط در زمینه کاهش تلفات تصادفات درون‌شهری تقدیر کرد.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات