در استقبال از بهار 1400 طرح...

معاون خدمات شهری شهرداری یزد در تشریح اقدامات مختلف ستاد تسهیلات نوروزی برای استقبال از نوروز 1400 به طرح پاکسازی محله به محله اشاره کرد و گفت: ایجاد حس تحول و تنوع با پایان یافتن سال و استقبال پرشور از بهار از دیرباز مورد توجه همگان بوده است لذا مدیرت شهری تصمیم دارد همانند سال های گذشته اقداماتی را در کنار شهروندان نسبت به آماده سازی شهر برای استقبال از بهار در جهت مطلوبیت هر چه بیشتر فضای شهری به انجام برساند.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری یزد – جعفر امین مقدم اظهار داشت: در طرح پاکسازی محله به محله که با همکاری مناطق پنجگانه آغاز شده و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد، فعالیت های مختلفی از قبیل نظافت، رفت و روب خیابان ها، شستشوی معابر محلات سطح شهر، جمع آوری زباله ها، ساماندهی و برداشت خاک و نخاله های رها شده، ساماندهی زمین های افتاده و جمع آوری سرشاخه ها و ... در خارج از ساعات اداری و معمول شرکت های خدماتی و به صورت تجمیعی توسط جمعی از پاکبانان و تجهیزات خاص در نظر گرفته شده برای این موضوع، در دستور کار قرار داده شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری یزد اظهار امیدواری کرد: با اجرای کامل این طرح حداکثر پاکسازی و مطلوبیت در سطح محلات و مناطق مختلف یزد ایجاد شود.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح همراهی و مشارکت شهروندان بسیار ضروری است و می توانند مشکلات و درخواست های خود را در حوزه خدمات شهری با سامانه ۱۳۷ در میان بگذارند تا در اسرع وقت پیگیری و در جهت رفع آن اقدام شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات