پیشرفت ۸۰ درصدی مجموعه جمعه بازار شهید شوشتری

پیشرفت ۸۰ درصدی مجموعه جمعه بازار شهید شوشتری

پیشرفت ۸۰ درصدی مجموعه جمعه بازار شهید شوشتری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد به همراه مدیرعامل سازمان از جمعه‌بازار شهید شوشتری بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی و عمرانی این پروژه قرار گرفت.
مسعود رضوی در حاشیه این مراسم اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از معضلات همشهریان جهت دسترسی به این مجموعه، عبور و مرور از پل انتهای پنجتن به دلیل کم‌عرض بودن و ایجاد ترافیک بوده است، در این راستا احداث پل با ۷۵ متر طول و عرض ۱۲ متر بااعتبار ۵۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی افزود: همچنین تعریض مسیر دسترسی بافاصله دو کیلومتری تحت نظارت این مجموعه باهدف رفع موانع برای دسترسی آسان همشهریان در حال اجرا است.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد بیان کرد: مجموعه جمعه‌بازار شهید شوشتری باهدف ساماندهی بازارچه‌ها و مشاغل شهری و رفع موانع برای عرضه مستقیم محصولات به متقاضیان شامل سه هزار و ۷۲۶ جایگاه در ابعاد دو در دو متری است که در جهت بهسازی و نوسازی محیط، احداث ۹ لاین سکوی بتنی جهت مناسب‌سازی چیدمان غرف و محوطه‌سازی استاندارد و همچنین بازپیرایی فضای سبز بااعتبار ۳۳ میلیارد ریال در دستور کار قرارگرفته و با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال تکمیل است .
رضوی خاطرنشان کرد: در خصوص ساختمان اداری این مجموعه نیز در حال برگزاری استعلام و پیگیری جهت احداث بوده و همچنین جهت برقراری ارتباط به‌صورت بیسیم در بستر شبکه و نصب سیستم صوت ( بلندگو و آمپلی‌فایر ) به‌منظور ارائه خدمات مطلوب و رفاه حال شهروندان نصب‌شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات