اعلام شرایط برق رایگان برای چاه‌های آب کشاورزی در چهارمحال و بختیاری

اعلام شرایط برق رایگان برای چاه‌های آب کشاورزی در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "مجید فرهزاد" افزود: به منظور تشویق مشترکان دارای چاه آب کشاورزی برای مشارکت در طرح‌های مدیریت مصرف و کاهش پیک بار تابستان، کشاورزانی که با این شرکت تفاهم‌نامه همکاری منعقد نمایند، از پاداش در نظر گرفته شده که همان برق رایگان است بهره‌مند می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه زمان همکاری کشاورزان از 10 خرداد تا 15 شهریور سال 1400 بین ساعات 12 ظهر تا 17 بعدازظهر است، گفت: کشاورزانی که در این ساعات نسبت به خاموش کردن چاه آب خود اقدام نمایند در مابقی ساعات شبانه روز از برق رایگان بهره‌مند می‌شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: مشارکت در این طرح  تامین برقی پایدار و مطمئن را به همراه خواهد داشت و از بروز اعمال خاموشی‌های اضطراری ناشی از کمبود نیرو جلوگیری می‌کند.
وی در پایان اظهار کرد: تاکنون سه هزار و 395 حلقه چاه کشاورزی در چهارمحال و بختیاری برق‌دار شده است که بیش از 51 میلیون کیلووات ساعت برق مصرف می‌کنند و میزان مصرف مشترکان برق کشاورزی در سطح استان، افزون‌بر 30 درصد از اوج مصرف استان است.
گفتنی است، مشترکان برق کشاورزی می‌توانند جهت بهره‌مندی از مزایای این طرح به ادارات یا وب سایت این شرکت به آدرس www.chb-edc.ir مراجعه و نسبت به انعقاد تفاهم‌نامه اقدام کنند.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات