راه ارتباطی بیش از ۲۰۰ روستا در آذربایجان شرقی بسته شد

راه ارتباطی بیش از ۲۰۰ روستا در آذربایجان شرقی بسته شد

http://www.bananews.ir/مدیر کل راه و ترابری آذربایجان شرقی از مسدود شدن راه های ارتباطی بیش از ۲۰۰ روستا در استان بر اثر بارش شدید برف خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ارجعلی علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با شروع بارش برف در استان تیم های راهداری مستقر در شریان های اصلی و فرعی ارتباطی ، شروع به اقدامات لازم برف روبی و نمک پاشی در راه ها کردند.

وی اظهار داشت: با تلاش همکاران راهداری اکنون تمام مسیرهای اصلی ارتباطی استان باز است و تردد وسایط نقلیه در آنها جریان دارد.

علیزاده افزود: هم اکنون در تلاش هستیم تا راه ارتباطی بیش از ۲۰۰ روستا را که بر اثر برف و کولاک مسدود شده با کمک روستاییان و راهداران باز کنیم.

مدیر کل راه و ترابری استان ادامه داد: بیشترین راه روستایی مسدود شده در شهرستان میانه با ۸۰ روستا می باشد و چاراویماق و قره آغاج با ۵۰ روستا ، مراغه با ۳۰ روستا و بستان آباد با ۲۰ روستا منتظر برف روبی راه های ارتباطی خود هستند.

یادآوری می شود راه و ترابری آذربایجان شرقی از ابتدای فصل سرما ۴۱ راهدارخانه خود را در سطح استان با بیش از ۸۵۰ دستگاه خودروی مکانیزه آماده نگهداری از جاده های استان نموده است.

 

 

    نظرات