جزئیات گران‌ترین پیش‌فروش مسکن در تهران

جزئیات گران‌ترین پیش‌فروش مسکن در تهران

http://www.bananews.ir/گران‌قیمت‌ترین فایل مربوط به پیش‌فروش مسکن در تهران روز گذشته در سامانه مجازی معاملات ملک، به ثبت رسید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این فایل شامل یک پنت‌هاوس ۸۴۰ مترمربعی در محله زعفرانیه است که سازنده آن هر مترمربع این ملک را ۲۰ میلیون تومان تعیین قیمت کرده است.

این پنت‌هاوس در طبقه ۱۴ ساختمانی واقع شده که در حال‌حاضر ساخت آن به مرحله سقف‌زنی طبقه ۱۵ رسیده است و سازنده در جزئیات فایل اعلام کرده است که پنت‌هاوس ۲۰ ماه دیگر آماده تحویل خواهد بود.

جزئیات نحوه پیش‌فروش این پنت‌هاوس که در سایت ایران‌فایل درج شده، نشان می‌دهد در این ملک ۴ اتاق خواب وجود دارد و استخر و سونا و جکوزی نیز دارد.

همچنین در فایل مربوط به پیش‌فروش این واحد مسکونی قید شده است: قیمت مترمربعی ۲۰ میلیون تومان به عنوان «قیمت‌نهایی» است.

قیمت کل فروش گرانترین پنت‌هاوس در مرحله پیش‌فروش ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تعیین شده است که بنگاه فروشنده این ملک، چنانچه به نرخ مصوب اتحادیه املاک عمل کند و حداکثر یک‌درصد بابت پورسانت انجام معامله از طرفین –خریدار و فروشنده پنت‌هاوس- دریافت کند، حدود ۱۵۰ میلیون تومان از فروش این ملک، عایدی به دست خواهد آورد.

سطح قیمت‌های پیشنهادی برای پیش‌فروش مسکن در سامانه ایران‌فایل نشان می‌دهد: اغلب واحدهای مسکونی متراژ متوسط مترمربعی بین ۲ میلیون تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از سوی سازنده‌ها به بازار عرضه می‌شود.همچنین زمان تحویل واحدها نیز اغلب بین ۵ تا ۱۰ ماه آینده، اعلام شده است.

دنیای اقتصاد

 

 

    نظرات