اولین کنفرانس بین‌المللی سد و نیروگاه‌های برق‌آبی آغاز به‌کار کرد

اولین کنفرانس بین‌المللی سد و نیروگاه‌های برق‌آبی آغاز به‌کار کرد

http://www.bananews.ir/اولین کنفرانس بین‌المللی سد و نیروگاه‌های برق‌آبی با حضور معاون اول رئیس جمهوری و با مشارکت ۲۷ کشور جهان از صبح امروز در تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) اولین کنفرانس بین‌المللی سد و نیروگاه‌های برقآبی ایران از صبح امروز ۱۹ بهمن ماه با حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور، وزیر نیرو و متخصصان داخلی و خارجی صنعت سد و برقآبی جهان به مدت دو روز در تهران آغاز به کار کرد.

در این گردهمایی ۲ روز علاوه بر کارشناسان و متخصصان داخلی چهره سرشناس صنعت سد و برقآبی جهان با وجود افزایش فشارهای بین المللی علیه ایران به تهران سفر کرده اند.

تبادل تجارب بین کارشناسان داخلی و خارجی، فرصت هم اندیشی، توسعه همکاری های صنعت سد و برقآبی با مراکز علمی و دانشگاهی داخل و خارج کشور، معرفی جایگاه ایران در صنعت سدسازی جهان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ارائه سخنرانی‌های کلیدی از مهمترین اهداف برگزاری این کنفرانس است.

مدیریت یکپارچه منابع آب، تامین منابع مالی طرحهای اولویت دار صنعت سد و برقابی کشور، مهندسی رودخانه، راه اندازی نیروگاه‌های مقیاس کوچک برقآبی هم از دیگر محورهای اولین کنفرانس بین‌المللی سد و نیروگاه‌های برقآبی ایران به شمار می رود.

 

    نظرات