پروژه های مسکن مهر در استان خوزستان

پروژه های مسکن مهر در استان خوزستان

http://www.bananews.ir/تعداد ۱۱ هزار واحد مسکن مهر در شهرستان ماهشهر در دست ساخت است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بنا بر اعلام نصرالله دهقانی مدیرکل مسکن وشهرسازی استان خوزستان این استان با ساخت ۹۰ هزار واحد مسکن مهر رتبه دوم پس از تهران را به خود اختصاص داده است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۲ هزار واحد در ۲ شهر جدید این استان، ۶ هزار واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و ۷۲ هزار واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر ساخته می شود که بنا به برنامه ریزی صورت گرفته ۲۲ هزار واحد مسکن مهر تا خردادماه ۹۱ به بهره برداری می رسد.

وی افزود: پس از ساخت مسکن مهر در شهرستان ماهشهر به غیر از نیازهای روزانه مسکن دراین شهر، نیاز مسکن وجود نخواهد داشت و ساخت واحدهای مسکن مهر در این استان قیمت ها را کنترل کرده است.

مدیرکل مسکن وشهرسازی استان خوزستان متوسط قیمت تمام شده ساخت مسکن مهر در خوزستان را نسبت به سایر مناطق کشور بالاتر اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه شاغلین درپروژه مسکن مهر از خارج استان آمده اند بنابراین هزینه ساخت کمی بالاتر است و هر مترمربع بین ۳۲۰ تا ۳۳۰ هزار تومان تمام می شود.

دهقانی بابیان اینکه بافت فرسوده مصوب استان خوزستان ۲ هزار هکتار با ۵۰ هزار واحد مسکونی است، اظهار داشت: پیش بینی می شود با شناسایی و مصوب شدن کلیه محدوده های بافت فرسوده استان ۱۲۰ هزار واحد در بافت های فرسوده موجود باشد.

مدیرکل مسکن وشهرسازی استان خوزستان، افزود: به رغم مسایلی که در مورد برخی تعاونی های مسکن مهر مطرح می شود در استان خوزستان و به ویژه ماهشهر حجم بسیاری از ساخت و سازها توسط تعاونی ها انجام شده است.

 

    نظرات