سازمان فناوری اطلاعات نسبت به ایجاد پرتال شفافیت اقدام کند/هوشمندسازی اجازه انتخاب اصلح را می دهد

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: سازمان فناوری اطلاعات نسبت به ایجاد پرتال شفافیت اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه، توماج وحید افشار در جلسه هفتگی کمیسیون نظارت، شفافیت و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: یکی از مهمترین اهداف این کمیسیون پیشگیری است و ما به دنبال رقابت و پرونده سازی نیستیم.

وی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس افزود: کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه ، نشان دهنده عملکرد شهرداری و همچنین عملکرد ، فعالیت و مصوبات شورا بوده و به نوعی کمیسیون کمیسیون ها است.

رئیس کمیسیون نظارت ، شفافیت و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: توانمندسازی و دسترسی به اهداف هم برای اعضای شورا و هم برای شهرداری و شهر ارومیه مفید و موثری خواهد بود.

وحیدافشار ادامه داد: خروجی جلسات کمیسیون نظارت باید به سمت و سوی نتیجه دهی برود و مدیران نیز باید به اجرایی کردن مصوبات شورا توجه داشته باشند.

وی تأکید کرد: نظارت یعنی قبل از اینکه مشکلی پیش بیاید جلوی آن مشکل گرفته شو، از این جهت نظارت نه رقابت است و نه پرونده سازی و مچ گیری.

وحیدافشار تصریح کرد: یکی از موارد این کمیسیون پیگیری است و پیگیری یعنی ما بتوانیم به سمت و سوی نتیجه دهی برویم و شکوفایی سازمان شهرداری را شاهد باشیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه با تأکید بر مقوله هوشمندسازی در شهرداری ارومیه اظهار کرد: هوشمند سازی یعنی با ارائه خدمات هوشمندسازی بتوانیم هم به شهروندان ارائه خدمات بهینه دهیم و هم در مقابل هزینه های اضافی بایستیم.

وحیدافشار ادامه داد: هوشمندسازی به ما اجازه انتخاب اصلح را می دهد و موجب در صرفه جویی در هزینه و مدیریت زمان شهروندان به عنوان ارزشمندترین موضوع می شود.

رئیس کمیسیون نظارت ، شفافیت و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر ارومیه با تأکید بر اجرایی شدن مصوبه 362 شورای اسلامی شهر در دوره پنجم مبنی بر ایجاد مرکز کنترل ترافیک شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: طبق این مصوبه که اجرایی نشده، باید در مدت زمان کوتاهی مرکز کنترل ترافیک شهر توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل و ترافیک تجهیز و راه اندازی شود.

وحیدافشار تصریح کرد: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز باید نسبت به ایجاد و تکمیل پرتال شفافیت که در دسترس عموم باشد، اقدام کند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات