توصیه نیکزاد به انبوه‌سازان مسکن‌مهر

توصیه نیکزاد به انبوه‌سازان مسکن‌مهر

http://www.bananews.ir/وزیر راه‌وشهرسازی در بازدید از پروژه ۱۴۰۰ واحدی مسکن‌مهر خودمالکی شهرستان شهریار –از توابع استان تهران- به انبوه‌سازان مسکن‌مهر توصیه کرد: از فضای داخلی واحدها برای تامین تجهیزات داخلی، به بهترین شکل ممکن بهره ببرند.

به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) علی نیکزاد با تایید ابتکاری که سازنده این پروژه در طراحی داخلی فضای درون واحدهای مسکونی از جمله آشپزخانه و سرویس‌های بهداشتی، به کار برده است، تاکید کرد: واحدهای مسکونی‌مهر باید از هر لحاظ برای متقاضیان مناسب باشد.

نیکزاد افزود: استفاده بهینه از فضا و رعایت اصول معماری از جمله موارد شاخصی است که در ساخت واحدهای اولین پروژه مسکن مهر خودمالکی به چشم می‌خورد به گونه ای که این پروژه را از سایر پروژه‌های مسکن مهر متمایز می‌کند.

وزیر راه‌وشهرسازی همچنین با تاکید بر اینکه این واحدها باید تا پایان سال جاری تحویل مردم شود، گفت: در واحد نمونه این پروژه با نصب یک کمد در آشپزخانه که پشت آن به سالن پذیرایی است، آشپزخانه از سالن منفک شده است که این امر به نوعی استفاده بهینه از فضا است، همچنین استفاده ازپنجره دوجداره، درب ضد سرقت و... از جمله مواردی است که می‌توان به عنوان شاخصه‌های کیفی این پروژه از آنها یاد کرد.

وزیر راه و شهرسازی درباره اینکه مشکل تخصیص آب، ممکن است افتتاح این پروژه را به تعویق بیندازد، گفت: امروز ۲۰۰ میلیون تومان برای رفع انجام عملیات انشعاب رسانی به این پروژه اختصاص داده شد و وزارت راه بر افتتاح این پروژه تا پایان سال‌جاری تاکید دارد و در این مسیر نیز از ابزارهایی که در اختیار دارد استفاده خواهد کرد.

حسین شعبانی، مدیر اولین پروژه خودمالکی مسکن‌مهر کشور نیز در این زمینه گفت: رضایت وزیر راه وشهرسازی از کیفیت پروژه ثامن‌الائمه فردوسیه باعث شد تا پروژه جدیدی با ظرفیت ۳ هزار واحد مسکونی در استان تهران برای شرکت متبوع ما تعریف شود که به زودی با حضور مهندس نیکزاد کلنگ آن به زمین زده می‌شود.

مدیرعامل شرکت پیگیر راه پیروز فرصت پیش‌آمده در مسکن‌مهر را برای خانه‌دار شدن اقشار کم‌درآمد، مناسب دانست و افزود: به این دلیل که طرح مسکن‌مهر در قالب انبوه‌سازی انجام می‌شود، ارزان‌سازی یکی از پیامدهای مثبت آن است به طوری که در این پروژه

افراد با آورده نقدی ۸ تا ۱۲ میلیون تومان صاحب‌خانه می‌شوند.

 

 

    نظرات