ابلاغ ساختار تشکیلاتی ادارات راه و شهرسازی در شهرستان‎ها

ابلاغ ساختار تشکیلاتی ادارات راه و شهرسازی در شهرستان‎ها

http://www.bananews.ir/معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: ساختار تشکیلاتی ادارات راه و شهرسازی در شهرستان‎ها به زودی به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی گلستان، سید سعید سید علایی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی گلستان اظهار داشت: در ساختار جدید به دلیل گستردگی و تخصصی بودن امور، معاونت‎های ادارات کل راه و شهرسازی به هشت مدیریت توسعه یافته است و در شهرستان‎ها نیز ادارات راه و شهرسازی تشکیل می‎شود که تشکیلات آنها در ۱۵ روز آینده ابلاغ خواهد شد.

وی متذکر شد: به دنبال تکلیف برنامه پنجم توسعه، وزارت راه و شهرسازی پس از ادغام دو وزارتخانه راه و ترابری و مسکن و شهرسازی شکل گرفت و به دنبال آن، ادارات کل راه و شهرسازی در استان‎ها تشکیل شد و بر اساس هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، مدیران کل راه و شهرسازی استان‎ها در جایگاه قائم مقام وزیر سطح‎بندی شده‎اند.

سید علایی گفت: پس از ابلاغ این حکم و بر طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده برای تسریع در عملیات اجرایی پروژه‎ها و افزایش خدمات‎دهی به مردم، حوزه‎های مرتبط با حمل و نقل استان‎ها نظیر راه‌آهن، بنادر و کشتیرانی، هواشناسی، حمل و نقل جاده‎ای، آزمایش فنی و مکانیک خاک، حوزه نظارت و کنترل پروژه‎های راهسازی و فرودگاه با هماهنگی بیشتر نسبت به گذشته با قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی استان مورد نظر فعالیت خواهند کرد.

در این مراسم محمدتقی جوان‎شورابی مدیرکل سابق راه و ترابری گلستان به عنوان قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی در استان گلستان منصوب شد و از زحمات مدیریت پیشین مسکن و شهرسازی این استان قدردانی به عمل آمد.

 

    نظرات