تحول در بازار مسکن با تحویل مسکن مهر

تحول در بازار مسکن با تحویل مسکن مهر

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ۱۶ هزار واحد مسکن مهر تا پایان سال در سه شهر جدید در استان تهران خبر داد و گفت: تحویل این واحدها به مردم تاثیر به‌سزایی در بازار مسکن دارد؛ به گونه‌ای که از افزایش قیمت‌ها جلوگیری می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدهادی رستمیان- مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: از افتتاح واحدهای مسکونی که تا پایان سال در استان تهران صورت می‌گیرد، ۱۶ هزار واحد مربوط به سه شهر پرند، پردیس و هشتگرد است.

وی ادامه داد: با توجه به این‌که تا کنون افتتاحی در استان تهران نداشته‌ایم، تحویل این واحدها به مردم تاثیر به سزایی در بازار مسکن دارد؛ به گونه‌ای که از افزایش قیمتها جلوگیری می‌کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که این شهرهای جدید شرایط بسیار خوبی دارند، تصریح‌کرد: هزینه سکونت در این شهرها بسیار پایین‌تر از هزینه سکونت در کلانشهرهاست.

وی با اشاره به اینکه ۲۵ هزار واحد مسکن در شهرهای جدید کل کشور آماده افتتاح است، اضافه کرد: کلیه این واحدها دارای تاسیسات زیربنایی هستند و تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

او با قدردانی از اقدام وزارت نیرو برای تامین خدمات زیربنایی، تصریح کرد: ساخت دو میلیون و ۷۰۰ هزار واحد مسکونی بی سابقه است و از آنجا که کار ساخت آغاز و خدمات رسانی پس از آن انجام شد، روند کار کمی طولانی تر شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مشکل حمل و نقل شهرهای جدید با ساخت مترو آنها به اتمام می‌رسد، گفت: زیرسازی مترو شهر جدید پرند آغاز شده و تلاش داریم در آغاز سال ۱۳۹۲ پیشرفت خوبی در این بخش حاصل شود.

    نظرات