معاون مالی اقتصادی شهردار ارومیه به مناسبت روز حسابدار پیام تبریک صادر کرد

وحید احمدی، معاون مالی اقتصادی شهردار ارومیه به مناسبت روز حسابدار پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ وحید احمدی، معاون مالی اقتصادی شهردار ارومیه به مناسبت روز حسابدار پیام تبریک صادر کرد. در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
15 آذر به نام روز جهانی حسابدار نامگذاری شده است و این روز فرصتی فراهم آورده تا نوع فعالیت  این قشر متخصص و ساعی مورد توجه و مداقه قرار گیرد و همچنین اهمیت و جایگاه متمایز این حرفه شناسانده شود.
امروزه با گسترش حوزه های مختلف در کشورداری و به تبع آن رشد فعالیت های اقتصادی، نقش حسابداران  در حفظ و حراست از منافع سازمانی و عمومی و ارائه خدمات متنوع منطبق با نیاز روز، برجسته  و معیاری برای رشد، موفقیت و ناکامی در رسیدن به اهداف معین شده است.
این نقش و جایگاه حسابداری  در شهرداری های کشور با توجه به گستره خدمات و جامعه هدف شهرداری بیش از سایر سازمان ها نمود دارد و  منشأ خدمات  و تحولات بزرگی در حوزه اقتصاد شهری و کلان است و رفع چالش ها با ایجاد سیستم الکترونیکی شفافیت  و شیشه ای نمودن نمودار خدماتی شهرداری ها و  همچنین  خدمت به پرسنل شهرداری  و صیانت از آنها جز الزامات است.
اینجانب فرارسیدن 15 آذر روز جهانی حسابدار را به جامعه حسابداران بویژه همکاران پرتلاش در شهرداری ارومیه صمیمانه تبریک می گویم و ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای همکاران، امید آن دارم تا با تلاش و همکاری هم بتوانیم در رسیدن به اهداف عالیه، ریل گذاری و تصمیم سازی برای تسریع در ارائه خدمات شهرداری و شفاف سازی آن به نقطه مطلوب و مورد انتظار برسیم.
وحید احمدی
معاون مالی اقتصادی شهردار ارومیه

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات