پلمب واحدهای متخلف و آلاینده زیست محیطی در شهرستان برخوار

پلمب واحدهای متخلف و آلاینده زیست محیطی در شهرستان برخوار

سه واحد متخلف و آلاینده زیست محیطی در شهرستان برخوار پلمب شدند.

به گزارش«پارما» از اداره حفاظت محیط زیست برخوار، سه واحد متخلف و آلاینده زیست محیطی که چندین مرتبه اخطاریه کتبی به آنها ابلاغ شده بود، به علت بی توجهی به این اخطاریه ها و عدم رفع آلایندگی با حکم مقام قضایی پلمب شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان برخوار با قدردانی از همکاری دستگاه قضایی در این رابطه گفت: حمایت دستگاه قضایی، این اداره را در برخورد با متخلفان مصمم تر می کند.

محمد ولید مغربی افزود؛ مسوولان شهرک دولت آباد و کمشچه باید نظارت کافی بر واحدهای فعال در این شهرک داشته باشند تا پساب و پسماندهای این واحدها به درستی مدیریت شود.

وی با اشاره به افزایش پایش‌های زیست محیطی شبانه روزی در این شهرستان، یادآوری کرد: اداره حفاظت محیط زیست برخوار پایش‌های مستمر و دوره ای را از واحدهای فعال در شهرک صنعتی انجام می دهد و در صورت تخلف از ضوابط زیست محیطی، اخطارها و برخوردهای قانونی لازم را انجام خواهد داد.

مغربی با تاکید بر این‌که حفاظت از محیط زیست وظیفه قانونی همه آحاد جامعه است گفت؛ همه مردم و فعالان صنعتی باید در حفظ محیط زیست همکاری کنند تا شاهد محیطی سالم و عاری از هرگونه آلودگی در شهرستان باشیم. لینک اصل خبر در سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    منبع خبر

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان

    اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات