دعوت مهندسان کشور از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات

دعوت مهندسان کشور از مردم برای شرکت گسترده در انتخابات

www.BanaNews.irبیش از ۳۵ هزار و ۳۰۰ نفر از مهندسان ایران اسلامی در بیانیه ای از مردم برای حضور گسترده در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در بخشی از بیانیه مهندسان ایران اسلامی آمده است:بی تردید هم اکنون ایران اسلامی به کشوری تبدیل شده است که نه تنها معادلات و مناسبات منطقه ای بلکه تحولات اجتماعی و سیاسی بین المللی کاملا متاثر از مواضع اصولی و عدالت خواهانه آن است.

این بیانیه می افزاید:ظهور قدرت جدید و ناشناخته اراده مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی، پازل هماهنگ و از پیش ساخته جهان دو قطبی را بر هم زده و آغازگر سونامی غلبه اراده ملت ها بر حاکمان مستبد و دست نشانده گردید.

مهندسان ایران اسلامی با تقدیر از حماسه آفرینی مردم شریف و هوشیار کشور در راهپیمایی عظیم و حیرت آور ۲۲ بهمن سال جاری که اراده الهی در آن متجلی بود، موقعیت حساس بین المللی و ضرورت نقش آفرینی بموقع و الهام بخش انقلاب اسلامی را یادآور و از اقشار مختلف مردم برای حضور باشکوه و تأثیر گذار در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که یکی از مظاهر مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی دعوت کرد.

در این بیانیه تاکید شده است که حضور همه جانبه مردم برای شرکت در این دوره از انتخابات که از حساسیت بالایی برخوردار است، بیانگر درایت و فرزانگی این ملت بوده و پشتوانه ای قوی برای نظام در دیپلماسی بین المللی محسوب شده و موجب می شود تا در تمامی عرصه های حساس، حضور ایران اسلامی به عنوان وزنه ای سنگین و غیر قابل چشم پوشی محاسبه گردد.

این بیانیه می افزاید :همچنین دقت در انتخاب نمایندگان اصلح, متعهد به مبانی و اصول انقلاب و قانون اساسی، متخصص و توانمند و بیزار از کانون های قدرت و ثروت موجب می گردد تا مجلسی تشکیل شود که به حق عصاره فضائل ملت بوده و با تمام توان کمر به خدمت جامعه بسته و تا تحقق آرمانهای والای انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از پای ننشیند.

 

 

    نظرات