انتشار اوراق مشارکت برای پروژه عمرانی خیام ساری

انتشار اوراق مشارکت برای پروژه عمرانی خیام ساری

http://www.bananews.ir/شهردار ساری گفت: پروژه عمرانی خیام با انتشار اوراق مشارکت در ۲۴ اسفند سال جاری کلید می‌خورد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  سید علی حجازی صبح امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه شهرداری برای آسفالت معابر شهر آمادگی کامل دارد، اظهار داشت: نامساعد بودن وضعیت جوی مانع کار مرمت آسفالت می‌شود.

وی یادآور شد: کمیسیون‌های شهرداری فعال است تا شهروندان در روزهای پایانی سال به فعالیت‌های مرتبط خود در این نهاد خدماتی بپردازند.

حجازی با اشاره به اینکه شهرداری ساری در یک هفته اخیر حدود ۵ میلیارد تومان درآمد داشت، تصریح کرد: بیش از ۵۰ میلیارد تومان از بودجه سال ۹۰ شهرداری ساری محقق شده است.

این مسئول بیان داشت: برای آنکه شرکت‌های پیمانکار رفت و روب شهر بتوانند حقوق اسفند ماه کارگران شرکتی را در پایان سال زودتر بپردازند به صورت علی‌الحساب به میزان ۵۰ درصد عملکرد بهمن ماه به آنها پرداخت شد.

شهردار ساری ادامه داد: حقوق مزایای پرسنل شهرداری را نیز هفدهم اسفند ماه سال جاری پرداخت کردیم.

 

وی با بیان اینکه زمینه برای مراجعت زندان به محل جدیدش مهیا است، ابراز داشت: مدیرکل زندان‌های استان اعلام کرد به دلیل برخی مشکلات انتقال زندان به ماه‌های نخست سال ۹۱ کشیده شد.

این مسئول به اجرایی شدن پروژه خیام در شهر ساری اشاره کرد و گفت: با پیگیری و انتشار اوراق مشارکت در ۲۴ اسفند ماه سال جاری پروژه خیام نیز کلید می‌خورد.

شهردار ساری با اشاره به اینکه فعالیت آسفالت و مرمت معابر شهر ساری به صورت مستمر انجام می‌شود، اذعان داشت: ۲۶ متری راه‌آهن تملک شده و به‌زودی کار تخریب و آزادسازی انجام و قول شورا و شهرداری مبنی بر اتصال این مسیر به بلوار عسگری محمدیان اجرایی می‌شود.

 

    نظرات