پروژه مسکن مهر و کاهش حاشیه‌نشینی در مشهد

پروژه مسکن مهر و کاهش حاشیه‌نشینی در مشهد

http://www.bananews.ir/استاندار خراسان رضوی گفت: احداث واحدهای مسکونی پروژه های مسکن مهر از گسترش معضل حاشیه‌نشینی جلوگیری کرده و موجب کاهش این پدیده در استان به ویژه مشهد می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمود صلاحی صبح شنبه در مراسم افتتاحیه ۳۵۰۰ واحد مسکونی در سالن صبای صدا و سیمای استان از طریق ویدئو کنفرانس اظهار داشت: پدیده‌هایی چون حاشیه‌نشینی به دلیل نبود مسکن مناسب و ارزان قیمت به وجود می‌آید که با احداث واحدهای پروژه مسکن مهر می توان این معضل را کاهش و کنترل کرد.

۱۱۲ هزار واحد مسکن مهر در خراسان رضوی احداث می شود

وی با اشاره استقبال مردم از پروژه مسکن مهر در این استان افزود: در مجموع ۱۱۲ هزار و ۱۷۱ واحد مسکن مهر در خراسان رضوی احداث خواهد شد.

وی با اشاره به شش هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای احداث واحدهای مسکونی مهردر استان افزود: از مجموع واحدهای آماده واگذاری در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر، چهار هزار و ۶۵۸ واحد با استفاده از تسهیلات زود بازده و اجاره‌ پنج ساله، دو هزار و ۷۹۰ واحد به صورت خود مالکان، یک هزار و ۲۰۲ واحد از سوی تعاونی‌های مسکن و یک هزار واحد نیز از سوی انبوه‌سازان احداث شده است.

صلاحی با اشاره به پروژه‌های راه خراسان رضوی نیز گفت: ۵۷۵ کیلومتر راه شهری و روستایی جدید نیز در استان افتتاح خواهد شد که در مجموع به این پروژه‌ها ۲۶ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

 

 

    نظرات