دوره فشرده تخصصی طراحی نمایشگاهی آکادمی داموس ایتالیا و دانشگاه تهران

دوره فشرده تخصصی طراحی نمایشگاهی آکادمی داموس ایتالیا و دانشگاه تهران

www.BanaNews.irبنانیوز- دوره فشرده تخصصی طراحی نمایشگاهی آکادمی داموس ایتالیا و دانشگاه تهران، به همت قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران، در تابستان ۱۳۹۱ در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در این دوره آقای «انریکو پینا» از اساتید برجسته آکادمی داموس ایتالیا، وظیفه نظارت بر پروژه های عملی شرکت کنندگان این دوره را برعهده خواهند داشت. این دوره بصورت کاملا عملی با متدولوژی خاص آموزش دیزاین آکادمی داموس و با موضوع طراحی نمایشگاهی برگزار خواهد شد و در انتهای آن مدرک بین المللی دوره های فشرده آکادمی داموس به شرکت کنندگان دوره اعطاء خواهد شد.

زمان و مکان برگزاری دوره:

شنبه ۱۱ تا پنج شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۱، از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۷، دانشکده معماری، پردیس هنرهای زیبای دنشگاه تهران

ویژگی های شرکت کنندگان:

این دوره ویژه معماران، طراحان داخلی، طراحان صنعتی و رشته ها و زمینه های مرتبط با طراحی نمایشگاهی برنامه ریزی شده است و آشنایی با مبانی هنر و طراحی برای شرکت کنندگان دوره ضروری است. لازم به توضیح است از متقاضیان دارای مدرک تحصیلی در رشته هایی غیر از هنر و طراحی ثبت نام به عمل نخواهد آمد.

زبان دوره:

مباحث این دوره به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد و ترجمه همزمان به فارسی نیز صورت خواهد گرفت.مهلت ثبت نام:

یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱

با توجه به تجربه برگزاری دو دوره گذشته و محدودیت در ظرفیت شرکت کنندگان دوره (۲۵نفر)، انتخاب لیست نهایی شرکت کنندگان دوره بر اساس اولویت ثبت نام آنان صورت خواهد گرفت و از مابقی متقاضیان ثبت نام به عمل نخواهد آمد.

شهریه دوره:

مبلغ ۱۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال

ثبت نام اولیه در کارگاه

رایانامه:

info@ceat.ir

تلفن:

۰۲۱-۶۱۱۱۲۴۵۸

آدرس:

خیابان انقلاب، دانشگاه تهران، پردیس هنرهای زیبا، دانشکده معماری، قطب علمی فناوری معماری

 

 

    نظرات