نظام از تعهدات دولت ۵۰ سال عقب است

نظام از تعهدات دولت ۵۰ سال عقب است

http://www.bananews.ir/نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اجرای تعهدات دولت در سفرهای استانی از رئیس مجلس خواست تا مرکز پژوهشها را مامور تهیه گزارش ویژه ای مجموعه تعهدات دولت در سفرهای استانی کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در ابتدای جلسه نوبت عصر امروز دوشنبه صحن علنی مجلس شورای اسلامی جواد جهانگیر زاده با اعلام تذکری گفت: امروز دولت جشن صدمین سفر استانی خود را گرفته، حضور رئیس جمهور در میان مردم در راستای حل مشکلات آنان و اتخاذ تصمیمات استانی در این استانها بسیار خوب است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اجرای تعهدات دولت در سفرهای استانی گفت: در طول دو دوره دولت نهم و دهم تنها ۱۷ درصد از منابعی که برای تحقق وعده های دولت در سفرهای استانی لازم بود تامین شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: اخیرا دولت با مسئولیت یکی از وزرای قبلی ۶۰۰ طرح ویژه را انتخاب کرده که عملیاتی شود که امکان تحقق آنها در یک سال پایانی دولت امکانپذیر نیست.

وی با تاکید بر اینکه نظام از مجموعه تعهدات دولت ۵۰ سال عقب است از ریاست مجلس خواست که مرکز پژوهشها را مامور تهیه گزارش ویژه ای مجموعه تعهدات دولت در سفرهای استانی کند.

جهانگیرزاده تصریح کرد: دولت های آینده باید پاسخگوی تعهدات دولت تا ۵۰ سال آینده باشند.

 

 

    نظرات