نیکزاد: حاضرم در یکی از واحدهای مسکن مهر زندگی کنم

نیکزاد: حاضرم در یکی از واحدهای مسکن مهر زندگی کنم

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی درحالیکه ادعا می‌کند خود حاضر است در یکی از واحد‌های مسکن مهر سکونت کند، به متقاضیان مسکن مهر وعده می‌کند که بدون امکانات زیربنایی هیچ واحدی تحویل داده نمی‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رستمیان _ معاون وزیر راه و شهرسازی _ در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی زیرساخت‌های مسکن مهر اظهار کرد: هر واحدی که ارائه می‌کنیم، قطعا خدمات زیرساخت هم دارد. بدون رساخت ما واحد را به کسی تحویل نمی‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکانات و زیرساخت‌های مسکن مهر در شأن یک ایرانی برای زندگی‌کردن هست یا خیر؟ تصریح کرد: من خود حاضر هستم در یکی از واحد‌های مسکن مهر زندگی کنم، زیرا واحد‌هایی که تحویل داده شده، از نظر امکانات در سطح خوبی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: ما هیچ واحدی را بدون خدمات زیربنایی تحویل نمی‌دهیم. متقاضی که هنوز سکونت نکرده، چه‌طور می‌تواند ادعا کند که واحد‌ها از امکانات زیربنایی برخوردار است یا نه؟

رستمیان با تاکید بر این‌که هر واحد مسکن مهر از امکانات آب، برق، گاز و تلفن برخوردار است، بیان کرد: ما هر امکاناتی که واحد‌های مسکونی و متقاضیان آنان برای داشتن زندگی مطلوب نیاز دارند را فراهم می‌کنیم.

 

    نظرات