شیوه نامه حمل و نقل روستایی تدوین شد

شیوه نامه حمل و نقل روستایی تدوین شد

http://www.bananews.ir/کارشناس مسئول ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از تدوین شیوه نامه های حمل و نقل بار و مسافر روستایی خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) امید خدابنده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اصلاح شیوه نامه های حمل و نقل مسافر و بار روستایی اظهارکرد: در بخش حمل و نقل روستایی اخذ آمار حمل و نقل بار و مسافر روستایی و تفکیک مشخصات راننده و خودرو و آمار دفاتر حمل و نقل روستایی و مسیرهای تحت پوشش تهیه شده است.

تهیه بانک اطلاعات جامع حمل و نقل مسافر روستایی

وی از تهیه بانک اطلاعاتی جامع در حوزه حمل و نقل مسافر روستایی خبر داد و افزود: این طرح شامل شناسایی دو هزار ۳۱ مسیر روستایی، شناسایی حدود ۸۶ هزار دستگاه خودرو در حوزه حمل و نقل مسافر روستایی می شود.

کارشناس مسئول ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از تشکیل ۵۵۴ دفاتر نمایندگی حمل و نقل روستایی و ۴۱۳ دفتر پیشخوان فعال در خصوص ثبت نام ناوگان فعال حمل و نقل روستایی خبر داد.

ساماندهی خودروهای فعال در حوزه حمل و نقل روستایی

خدابنده افزود: ساماندهی ۹ هزار و ۲۰۸ دستگاه خودرو فعال در حوزه حمل و نقل مسافر روستایی نیز انجام شده است.

وی بیان کرد: تدوین شیوه نامه اجرایی سامانه حمل و نقل عمومی مسافر روستایی در زمینه توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل روستایی و تنظیم استراتژی های لازم در زمنیه توسعه راه و ساماندهی حمل و نقل مسافر و بار سبک روستایی با همکاری وزرات راه و شهرسازی و وزرات کشور در بخش دهیاری ها انجام شده است.

 

 

    نظرات