وقوع رگبار شدید در مازندران

وقوع رگبار شدید در مازندران

http://www.bananews.ir/اداره کل مدیریت بحران مازندران با صدور اطلاعیه ای از وقوع رگبار و رعد و برق شدید و همچنین طوفان شدید دریای مازندران خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بر اساس اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استانداری مازندران، با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، با نفوذ تدریجی و عبور امواج ناپایدار، شاهد ناپایداری هایی به شکل ابرناکی آسمان همراه با وزش باد شدید، رگبار و رعد وبرق خواهیم بود.

بر این اساس از امروز دریای مازندران مواج و طوفانی خواهد بود.

این اداره کل در اطلاعیه اعلامی از شهروندان و مسافران خواست: در هنگام تردد در محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی استان به خصوص در شب و در هنگام بارندگی های شدید با رعایت نکات ایمنی و توقف در مکان مناسب و امن و کسب اطلاع از مسیر طی طریق کنند.

گردشگران از اقامت و تردد در بستر و حریم رودخانه ها، مسیل ها و نقاط سیل گیر در هنگام بارندگی های شدید و رگباری خودداری کنند.

این اداره کل از ساکنان بومی حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و نقاط سیل گیر خواست در هنگام بارندگی های شدید و رگباری با رعایت نکات ایمنی در مکان مناسب و ایمن پناه بگیرند.

اداره کل مدیریت بحران مازندران به نیروهای امدادی و خدماتی توصیه کرد آمادگی لازم جهت هر گونه عملیات امداد و نجات و خدمات رسانی را همچون گذشته به خصوص در راههای ارتباطی اصلی و فرعی استان داشته باشند.

 

 

    نظرات