قرعه کشی واحدهای مسکن مهر ولایت‌ شهر مهاجران انجام شد

قرعه کشی واحدهای مسکن مهر ولایت‌ شهر مهاجران انجام شد

http://www.bananews.ir/مراسم قرعه‌کشی واحدهای مسکن مهر ولایت شهر مهاجران با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و به صورت رایانه‌ای در اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در این مراسم تعداد ۵۰۲ واحد مسکن مهر در شهر مهاجران که براساس تنظیم تفاهمنامه سه جانبه و بصورت صنعتی‌سازی توسط انبوه‌سازان ذیصلاح مسکن در دست ساخت است بین متقاضیان ثبت نام شده این شهر قرعه کشی شد.

خرمی قائم مقام وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی در این رابطه اظهار داشت: ساخت ۵۰۲ واحد مسکن مهر در قالب تفاهمنامه سه جانبه، متشکل از این اداره کل، بانک مسکن و انبوه‌سازان ذیصلاح از ابتدای سال ۹۰ آغاز شده و با اختصاص ۲۵۰ میلیون ریال تسهیلات کم‌بهره بانکی برای هر واحد، بصورت صنعتی‌سازی و با استفاده از فناوری نوین در حال اجراست.

وی همچنین افزود: با توجه به سیاست دولت، مبنی بر تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال ۱۳۹۱؛ عملیات اجرایی این واحدها با جدیت تحت پیگیری است و بنا داریم تا پایان سال جاری واحدهای قرعه‌کشی شده را تکمیل و به متقاضیان مربوطه تحویل دهیم.

نوازنی مدیر مسکن و ساختمان این اداره کل نیز که به اتفاق قربانی معاون فرماندار شهرستان اراک در مراسم قرعه‌کشی حضور داشت، در تکمیل خبر فوق گفت: اسامی برندگان این قرعه‌کشی پس از بررسی‌های لازم و پالایش نهایی و احراز کلیه شرایط از جمله نداشتن سابقه مالکیت در بانک اطلاعاتی زمین و مسکن، متعاقبا از طریق سایت این اداره کل به نشانیwww.rahemarkazi.ir و جراید استانی به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی همچنین، اسامی ۵ نفر اول از فهرست قرعه‌کشی انجام شده را به شرح ذیل اعلام و افزود: از متقاضیان این واحدها تقاضا داریم که تا انتشار اسامی برندگان از طرق یاد شده، از مراجعه به اداره کل راه و شهرسازی خودداری کنند.

اسامی ۵ نفر اول فهرست قرعه‌کشی عبارتند از: ۱- غلامعلی اصحابی فرزند مصطفی ۲- محمد انصاری فرزند محمد نبی ۳- سکینه تقدیسی فرزند محمد ۴- محمد سلم آبادی فرزند خدارضا ۵- فاطمه فرجی فرزند علی

 

    نظرات