پیشرفت ۳۲ درصدی پروژه کنارگذر رامسر

پیشرفت ۳۲ درصدی پروژه کنارگذر رامسر

http://www.bananews.ir/مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه طرح کنارگذر رامسر با پیشرفت ۳۲ درصدی در اقدامات اجرایی مواجه بوده است، گفت: وضعیت حمل و نقل دریایی ایران نسبت به گذشته پیشرفت بسیاری داشته است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عطاء الله صدر در گفتگو با مهر در خصوص وضعیت ساخت کنارگذر ساحلی رامسر، اظهار داشت: در اولین نشست ستاد راهبردی طرح کنار گذر ساحلی رامسر مطرح شد که این پروژه در حال حاضر با ۳۲ درصد پیشرفت در اقدامات اجرایی و ۸ درصد در برنامه ها نسبت به برنامه مصوب، مواجه بوده است.

وی تصریح کرد: همزمان با اجرای طرح کنار گذر ساحلی رامسر با توجه به مولفه​های دید و منظر و زیبایی​های بصری در طرح کنار گذر، معماری جدیدی در شهر توریستی رامسر شکل خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص حمل و نقل دریایی در ایران، بیان کرد: وضعیت ایران از نظر حمل و نقل دریایی، ارتقای کیفی عملکرد، رعایت استانداردها و عضویت در بسیاری از کنوانسیونهای بین المللی قابل مقایسه با سال های گذشته نیست.

صدر با بیان اینکه همه این اقدامات متناسب با تحولات منطقه و دنیا در ایران شکل گرفته است، اظهار داشت: تجهیزات مورد استفاده در بنادر ایران با بسیاری از بنادر دنیا از جمله بندر جبل​علی برابری می​کند و همان طور که فهرست تجهیزات بندری نشان می دهد، بنادر ایران بخصوص در خلیج فارس از نظر امکانات فنی هیچ کمبودی در مقایسه با بنادر بین المللی ندارد.

وی تصریح کرد: همچنین تجهیزات ناوبری مورد استفاده در بنادر ایرانی از جمله خدمات ترافیک دریایی، تجهیزات مخابراتی، شبکه​ها و تاسیسات زیربنایی بسیار پیشرفته متناسب با تجهیزات و استانداردهای بین المللی است و قابل مقایسه با امکانات محدود بندری درگذشته نیست.

 

 

    نظرات