مهلت ۲۰ روزه معاون استاندار هرمزگان برای رفع مشکل واحدهای مسکن مهر

مهلت ۲۰ روزه معاون استاندار هرمزگان برای رفع مشکل واحدهای مسکن مهر

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استاندار هرمزگان خطاب به دستگاههای اجرایی استان برای رفع مشکلات واحدهای مسکن مهر ۲۰ روز مهلت داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رضایی پیش ازظهر دوشنبه در جلسه شورای مسکن که در استانداری هرمزگان برگزار شد با اشاره به لزوم تسریع در بهره برداری از این تعداد واحد مسکن مهر تا پایان سال، افزود: دستگاههای مربوطه تنها ۲۰ روز زمان دارند تا با پیگیری مشکلات اقدامات لازم برای بر طرف شدن این مشکلات را انجام دهند.

همچنین مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت: افزایش مبلغ وام در استان از مصوبات هیئت وزیران است که با پیگیری وزیر راه و شهرسازی به زودی به بانکهای عامل ابلاغ می شود.

مهدی زندیه وکیلی افزود: در استان ۱۰ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر آماده بهره برداری است که چهار هزارو ۵۰۰ واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت، چهار هزار واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت و دو هزار واحد هم در بافت های فرسوده قرار دارد.

وی گفت: در بازرسی از طرحهای واحد مسکن مهر مشخص شده پنج هزار و ۳۱۵ واحد فاقد انشعاب آب، دو هزار و ۲۶۱ واحد فاقد انشعاب فاضلاب و پنج هزار و ۴۷۶ واحد نیز فاقد انشعاب برق است.

همچنین در این جلسه افزایش سقف وام مسکن از ۲۰ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان برای ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی در شهر بندرعباس و اتمام طرحهای نیمه تمام مسکن مهر در استان بررسی شد.

 

 

    نظرات