حاشیه‌سازی‌ سیاسی در رابطه با آب‌گرفتگی مترو

حاشیه‌سازی‌ سیاسی در رابطه با آب‌گرفتگی مترو

http://www.bananews.ir/مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه با اشاره به حاشیه‌سازی‌های سیاسی در رابطه با حادثه ی اخیر آب‌گرفتگی مترو اظهار داشت: برای کسانی که دین و دنیایشان را خرج حذف حریفان سیاسی خود می‌کنند متاسفم و مطمئنم که در آخر ضرر می‌کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) هابیل درویش در مراسم افتتاح ایستگاه نیروی هوایی در خط چهارمتروی تهران اظهار کرد: مشکلاتی از قبیل هزینه تملک املاک معارض پروژه ، حمل ونقل مصالح ،اجرای سازه های فلزی به منظور احداث ساختمان با کارکرد تجاری- اداری در کنار این ایستگاه موجب کاهش سرعت اجرایی این پروژه شد.

مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه به دستور شهردار تهران مبنی به رفع ایرادات پله های برقی مترو اشاره کرد و گفت: در حال عقد قرارداد با یکی از شرکت های سازنده ی جهانی پله برقی به منطوررفع اشکالات و یا تعویض پله برقی های مترو هستیم و تا ۵ ماه آینده ایستگاه متروی بدون پله برقی نداریم.

وی تصریح کرد: امروزه مقصر اتفاقات با نظارت و بررسی متخصصان قوه قضاییه مشخص می‌شود و با توجه به قرارداد عقد شده با پیمانکاران نمیتوان شهرداری و مترو را مقصر این اتفاق دانست.

به گفته وی در رابطه با ورود آب به داخل مترو مسئول نیستیم با این حال توانستیم از بروز خسارت جانی جلوگیری کنیم، این در حالی است که خیلی ها از این بابت عصبانی هستند و نسبت به گزارش مبنی بر نبود خسارت جانی معترض و مشکوک هستند.

درویش تاکید کرد: من برای ماندن پول خرج نمیکنم و به جرات می گویم که امروز در مترو رانت خواری و باج گیری جایی ندارد هزینه ها صرف کار و خدمت به مردم می‌شود.

    نظرات