متقاضیان ثبت نام مسکن مهر پردیس بخوانند

متقاضیان ثبت نام مسکن مهر پردیس بخوانند

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شهر جدید پردیس گفت: در تمام واحدهای مسکن مهر پردیس که در حال حاضر در مرحله ثبت نام است، متقاضی باید ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان آورده داشته باشد و مسکن مهر با آورده حداقل ۲۵ میلیون تومان در پردیس نداریم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سیدمهدی هدایت -- مدیر عامل شهر جدید پردیس—در گفت‌وگو با ایسنا درباره برخی از شنیده‌ها حاکی از ساخت مسکن های مهر در پردیس با آورده حداقل ۲۵ میلیون تومان اظهار کرد: چنین مسکن‌هایی در پردیس قرار نیست ساخته شود و حداقل آورده واحدهای در حال ساخت، که زمان ثبت نام از آن ۱۶ خرداد آغاز شده ۱۵ میلیون تومان است.

وی افزود: ساخت مسکن مهر با آورده ۲۵ میلیون تومان در پردیس اشتباه مطرح شده است و در پروژه‌های فعلی آورده متقاضی براساس انتخاب واحد از ۱۵ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان متغیر است.

هدایت با بیان این‌که مسکن‌های مهر پردیس برای سه دهک ضعیف، متوسط و ثروتمند تهران تدارک دیده شده است، گفت: این واحدها به دو صورت اجاره ۹۹ ساله و ملکی است و واحدها در قالب بلند مرتبه‌سازی، چهار طبقه و سه طبقه، ۱۰ واحده و سه طبقه شش واحدی ساخته می‌شود.

مدیرعامل شهر جدید پردیس در پایان تصریح کرد: این واحدها براساس توان مالی متقاضیان واگذار می‌شود و متقاضیان واحدهای ملکی باید تا حدود ۱۰ میلیون تومان آورده بیشتری پرداخت کنند.

    نظرات