قیمت مسکن‌های ویژه در تهران

قیمت مسکن‌های ویژه در تهران

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه قیمت مسکن‌های ویژه در تهران متری یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نیست، گفت: هنوز قیمت‌ها قطعی نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا محمودی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه قیمت مسکن ویژه در تهران متری یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است اظهار داشت: قیمت مسکن‌های ویژه در پایتخت یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نیست و باید بعد از کار کارشناسی در این خصوص قیمت قطعی و نهایی را اعلام کرد.

پیش از این محمودی در گفت‌وگو با فارس در خصوص شرایط ثبت نام در مسکن‌های ویژه اظهار داشت: ساخت ۱۰ هزار مسکن ویژه در تهرانپارس آغاز شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر هیچ‌گونه ثبت‌نامی برای مسکن ویژه در تهران نداریم، هر کس اعلام می‌کند برای پیش فروش این مسکن‌ها ثبت‌نام می‌کند کذب محض است و قصد سوء استفاده دارد.

معاون عمرانی استاندار تهران افزود: شهروندان هوشیار باشند و مبلغی را برای ثبت نام در مسکن ویژه پرداخت نکنند؛ شرایط ثبت نام بعداً اعلام خواهد شد.

محمودی یادآور شد: در تهرانسر و حکیمیه نیز مسکن‌ ویژه ساخته می‌شود و تمام امکانات از جمله آسانسور و پارکینگ نیز دارد و تعداد طبقات آن بر اساس طرح تفصیلی تهران است.

وی درباره واجدان شرایط برای دریافت مسکن ویژه اظهار داشت: این مسکن‌ها به افرادی داده می‌شود که حداقل ۱۰ سال در تهران سکونت داشته باشد و مسکن،زمین و یا وام مسکن از دولت دریافت نکرده باشد.

    نظرات