آغاز طرح بلوک‌بندی قیمت و اجاره مسکن تهران از ۲ روز دیگر

آغاز طرح بلوک‌بندی قیمت و اجاره مسکن تهران از ۲ روز دیگر

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اجرای بلوک‌بندی قیمت مسکن در تهران، گفت: طرح تعزیرات اجاره‌بها با رشد ۱۲تا ۱۴درصد به مشاوران املاک ابلاغ می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ابوالفضل صومعلو در گفت‌وگو با فارس، افزود: نشست اجرایی کردن طرح تعزیرات اجاره بها در تهران و کرج عصر شنبه میان رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، رئیس اتحادیه املاک، کانون سردفتران و معاونت امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

وی ادامه داد: اعضای حاضر در این نشست به مجاز شدن افزایش نرخ اجاره بها در فصل تابستان به رقم بین ۱۲ تا ۱۴ درصد به جمع‌بندی رسیده و آن را قطعی کردند.

صومعلو اضافه کرد: عدد ۱۲ تا ۱۴ درصد رشد مجاز نرخ اجاره‌بها قطعی است و در اولین نشست راه حل‌های اجرایی این طرح در تهران و کرج بررسی شد.

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: برای اجرا شدن بهتر این طرح مقرر شد، نشست دوم تا بعد از ظهر امروز یکشنبه چهارم تیرماه جاری برگزار شود.

*اجرای بلوک‌بندی قیمت و اجاره مسکن از دو روز دیگر

صومعلو در پاسخ به این سؤال که با توجه به آغاز فصل تابستان و فصل نقل و انتقالات آیا بلوک‌بندی قیمت مسکن و اجاره در تهران اجرا خواهد شد، تأکید کرد: بلوک‌بندی قیمت و اجاره مسکن از هفته گذشته آماده شده است، اما برای اینکه به دلیل مراجعات زیاد به مشکل بر نخوریم، سعی شد، ابتدا پهنای باند سایت مزبور را افزایش دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: بلوک‌بندی قیمت و اجاره مسکن آماده است و تا دو روز آینده در تهران آغاز می‌شود.

پیش از این قرار بود بلوک‌بندی قیمت و اجاره مسکن از فروردین ماه آغاز شود.

 

    نظرات