پروژه‌های مهر ماندگار تا پایان همین دولت افتتاح خواهند شد

پروژه‌های مهر ماندگار تا پایان همین دولت افتتاح خواهند شد

www.BanaNews.irوزیر نیرو اظهار کرد: تا این زمان از نظر مصرف برق هنوز به اوج مصرف نرسیده‌ایم و آمار و اطلاعات ما نشان می‌دهد هرچند ۳/۳ درصد در اوج مصرف اوج مصرف داشته‌ایم ولی نگرانی از جهت تامین برق در تابستان امسال وجود ندارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید نامجو در حاشیه‌ی جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران یادآور شد: درخصوص آب نیز بر اساس آخرین گزارشات، همکاران ما مشغول مدیریت اوضاع هستند و نگرانی از جهت تامین آب شرب نیز وجود ندارد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری درخصوص استفاده از کولرهای گازی گفت: اخیرا چند عامل به کنترل‌های ما اضافه شده و یکی از آنها وارد شدن کولرهای گازی است. متاسفانه روند فزاینده‌ی استفاده از کولرهای گازی که بعضی اوقات بدون کنترل یا عدم کنترل لازم است، باعث می‌شود ما دچار مشکلات شویم. اما همکاران ما در سازمان بهره‌وری انرژی، همکاری‌های لازم را با ارگان‌های مسوول داشته و دارند.

نامجو درباره سدهایی که قرار است به بهره‌برداری برسد، اظهار کرد: تقریبا بیش از ۲۷۰ پروژه در رابطه با مهر ماندگار وجود دارد که منابع خوبی برای آن تخصیص یافته است و پروژه‌ها به صورت مرتب از سوی مسوولان رصد و کنترل می‌شود. همکاران من نیز در تلاش هستند که به‌موقع این طرح‌ها را به بهره‌برداری برسانند.

وزیر نیرو با ابراز خرسندی یادآور شد: تمام قول‌هایی که برای افتتاح پروژه‌های وزارت نیرو داده شده آماده شده و امیدواریم تا پایان همین دولت همه‌ی پروژه‌ها افتتاح شود.

    نظرات