هزار مشترك خانگي در استان فارس مشمول پاداش صرفه ...

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع نيروي برق استان فارس، حميدرضا كريمي فرد تعداد مشتركان خانگي استان فارس را 849354 مشترك اعلام كرد و گفت: اين تعداد مشترك در حدود 42 درصد سهم مصرف انرژي را به خود اختصاص مي دهند.
وي موفقيت حاصل شده در گذر از پيك بار تابستان سال گذشته را حاصل همراهي و مشاركت مردم، تلاش كاركنان صنعت برق استان و اطلاع رساني به موقع و همراهي هميشگي اصحاب رسانه دانست و افزود: خوشبختانه رسانه ها و همهمشتركان در بخشهاي مختلف به ويژه مشتركان خانگي در اجراي برنامه هاي پاسخگويي بار همكاري خوبي داشتند كه اميدواريم همچنان اين تعامل و مشاركت براي سال جاري نيز ادامه داشته باشد.
وي همچنين با بيان اينكه در سال گذشته حدود 588 هزار مشترك خانگي خوش مصرف مشمول دريافت پاداش شدند، اظهار داشت: به اين تعداد مشترك خوش مصرف خانگي شركت توزيع نيروي برق استان فارس بيش از94 ميليارد تومان پاداش پرداخت شد.
كريمي فرد با اشاره به اينكه امسال نيز براي بخش خانگي پاداش 20 برابري به ازاي صرفه جويي پيش بيني شده است گفت: مشتركان برق خانگي در مناطق غيرگرمسيري مي توانند با رعايت راهكارهاي ساده نظير: استفاده از دوركند كولرهاي آبي و خاموش كردن لامپهاي اضافي و كاهش مصرف تا 100 كيلووات ساعت و در مناطق گرمسير با خاموش كردن يك كولرگازي اضافي و تنظيم دماي كولرها بر روي 24 درجه (دماي آسايش) مصرف خود را كاهش داده و ماهيانه پاداش دريافت كنند.
وي در پايان ابراز اميدواري كرد با همكاري و همراهي موثر تمامي مشتركان استان در بخشهاي مختلف، بتوانيم از پيك بار تابستان همچون سالهاي گذشته با موفقيت عبور كنيم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات