عملکرد آب و فاضلاب شهری کرمانشاه در سال گذشته

عملکرد آب و فاضلاب شهری کرمانشاه در سال گذشته

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از افزایش ۶۰ درصدی اصلاح و توسعه شبکه آب و فاضلاب استان از ۲۰۶ کیلومتر در سال ۸۹ به ۳۳۰ کیلومتر در سال ۹۰ خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین بنکداری افزود: همچنین در سال گذشته تعداد قراردادهای طرح‌های عمرانی این شرکت با افزایش۴۳ درصدی در مقایسه با سال ماقبل آن از ۱۹۷فقره قرارداد به ۲۵۰ فقره رسید.

بنکداری فراهم کردن بستر لازم برای افزایش آبدهی به میزان ۱۰۰۰ لیتر بر ثانیه، کاهش دوره مطالبات از ۱۲۷ روز به ۱۰۰ روز، واگذاری ۲۳ هزار فقره انشعاب، کاهش رفع حوادث از ۶۰ دقیقه به ۴۰ دقیقه و خرید لوازم تجهیزات آب و فاضلاب به حدود ۱۸۰ میلیارد ریال را از دیگر اقدامات انجام شده شرکت آبفا در سال گذشته عنوان کرد.

وی ادامه داد: همچنین برای افزایش بهره‌وری، این شرکت توانست در سال گذشته به پایان فاز مطالعاتی ۶ باب تصفیه‌خانه، افزایش پرداخت الکترونیکی از ۱۰ درصد به۳۲ درصد، افزایش درصد وصول به فروش از ۸۳ درصد به۹۹ درصد و افزایش درآمد ناشی از فروش حق انشعاب آب از ۶۳ میلیارد ریال به ۱۳۰ میلیارد ریال گام‌های موثری بردارد.

بنکداری کاهش هدررفت آب، راه‌اندازی آزمایشگاه میکروبی در تصفیه‌خانه آب شهر کرمانشاه، پاسخگویی مناسب و کاهش آب بهای مشترکان را از دیگر اقدامات انجام شده این شرکت در سال گذشته برای افزایش بهره‌وری عنوان کرد.

وی افزود: همچنین این شرکت در راستای کاهش هزینه‌ها در سال گذشته، بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال در اجرای طرح‌ها صرفه‌جویی کرد و در آخر سال، کوچک‌ترین بدهی‌ای به پیمانکاران نداشت.

 

    نظرات