مسابقه طراحی حجمی برگزار می شود

مسابقه طراحی حجمی برگزار می شود

http://www.bananews.ir/بنانیوز- شرکت صنعتی معدنی گل گهر با توجه به نیاز های کارخانه مجتمع صنعتی معدنی گل گهر سیرجان اقدام به برگزاری مسابقه طراحی حجمی برای کارخانه فوق نموده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) داوران مسابقه آقایان سهند حسامیان، حمید شانس و علی اصغر گلناری می‌باشند. دبیر مسابقه آقای مهندس مهرداد هاشم زاده همایونی است و مسابقه با حمایت کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران و با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز و انجمن مهندسی روشنایی و نورپردازی ایرانیان برگزار می‌گردد.

شرکت‌کنندگان مسابقه می‌بایست اسناد مسابقه که در مرحله اول شامل عکس از ماکت یا تصویر از حجم اثر است را در یک لوح فشرده به همراه فرم پر شده (که در پایان متن گزارش پیوست آمده است)، حداکثر تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ به دبیرخانه مسابقه تحویل داده و رسید دریافت نمایند.

نحوه ارائه طرح ها

شرکت کنندگان در زمان تحویل آثار، باید فرم مشخصات (صفحه آخر این گزارش) را پر کرده و به عوامل اجرایی مسابقه تحویل دهند.

نام ، آرم و نشانی از شرکت کنندگان نباید بر روی لوح فشرده ، ماکت و تصاویر درج گردد و آثاری که در آنها نشانی از شرکت کننده درج شده باشد از مسابقه حذف خواهند شد.

ماکت ارائه شده در مرحله دوم (در صورت تایید هیات داوران) باید با ابعاد یک ضلع حداقل ۳۰ سانتی متر و حداکثر ۵۰ سانتی متر با مصالحی که قابلیت ماندگاری داشته باشد ساخته شود.

زمان داوری

داوری مرحله اول حتی‌المقدور با توجه به وقت هیئت داوران در تاریخ ۱۶ لغایت ۲۰ شهریور ماه ۱۳۹۱ بر اساس عکس ها یا تصاویر کدگزاری شده انجام می گردد. نتایج مسابقه و زمان مراسم اعطای جوایز ، با توجه به زمان داوری و زمان دهی شرکت گل گهر برای مراسم، به متعاقبا اطلاع می رسد.

جوایز مسابقه

جایزه نفر اول – ۶ سکه طلا

جایزه نفر دوم – ۴ سکه طلا

جایزه نفر سوم – ۳ سکه طلا

جایزه نفر چهارم و پنجم – ۲ سکه بهار آزادی

جایزه نفر ششم تا چهاردهم – ۱ سکه بهار آزادی

مالکیت حقوقی طرح ها

حق چاپ و نشر طرح برگزیده و سایر طرح های ارائه شده با درج نام هنرمند برای شرکت گل گهر محفوظ است.

ارتباط با دبیرخانه مسابقه جهت ارائه آثار

آدرس: بلوار مرزداران ، بلوار لاله ، بوستان چهارم شرقی، پلاک ۵، واحد ۲

کدپستی: ۱۴۶۱۸۵۴۹۴۳

ایمیل: ۷shahr_udp@yahoo.com

تلفن: ۴۴۲۷۰۵۴۶-۰۲۱ ۴۴۲۲۷۵۱۰-۰۲۱ ۴۴۲۴۹۷۶۹-۰۲۱

سایر مکان هایی که امکان دریافت آثار وجود دارد:

۱٫ انجمن هنرمندان مجسمه ساز: خیابان شریعتی، خیابان بهار شیراز، خیابان شهید خداپرست، خانه هنرمندان شماره ۲

۲٫ کانون مهندسان معمار دانشگاه تهران: خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، روبروی خیابان آمل، جنب بانک کشاورزی، شماره ۱۴۰، طبقه سوم

کسب اطلاعات بیشتر

    نظرات