وضعیت پیشرفت مسکن مهر در کمیسیون عمران بررسی می‌شود

وضعیت پیشرفت مسکن مهر در کمیسیون عمران بررسی می‌شود

http://www.bananews.ir/اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در یکی از جلسات این هفته خود وضعیت پیشرفت مسکن مهر و نحوه اعطای تسهیلات بانکی را با حضور مسئولین وزارت راه و شهرسازی و مدیرعامل بانک مسکن مورد بررسی قرار می‌دهند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) کمیسیون عمران در هفته جاری همچنین در خصوص طرح رفع موانع اجرایی قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی و نحوه مجازات متخلفان رای‌گیری خواهد کرد.

بررسی طرح خدمت‌رسانی به ایثارگران، بررسی طرح اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها، بررسی طرح اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصادی و بررسی لایحه تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی از دیگر دستور کارهای کمیسیون عمران در هفته جاری خواهد بود.

اعضای کمیسیون عمران همچنین در جلسات این هفته خود،‌ لایحه قضازدایی و حذف برخی عناوین مجرمانه از قوانین، طرح جامع کاداستر، لایحه تعیین حریم حفاظتی و امنیتی اماکن و تاسیسات کشور، طرح جامع منابع طبیعی و آبخیزداری، طرح تاسیس سازمان ملی استاندارد و طرح مدیریت خدمات کشوری را مورد بررسی قرار می‌دهند.

بررسی طرح تسریع در اجرای طرح‌های هادی روستایی، بررسی لایحه موافقتنامه حمل و نقل هوایی بین ایران و روسیه و بررسی لایحه عضویت ایران در انجمن جهانی زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی نیز در دستور کار این هفته کمیسیون عمران خواهد بود.

کارگروه حمل و نقل این کمیسیون نیز در جلسه این هفته خود طرح و تجهیز و بازسازی ناوگان هوایی آشیانه جمهوری اسلامی ایران را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

    نظرات