راه اندازی واگن حمل خودرو در مسیر شیراز

راه اندازی واگن حمل خودرو در مسیر شیراز

http://www.bananews.ir/شرکت حمل ونقل ریلی رجاء اعلام کرد: واگن حمل خودرو برای قطارهای تهران - شیراز - تهران و شیراز -مشهد -شیراز برای مسافران مسیر شیراز راه اندازی شد .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت حمل ونقل، واگن حمل خودرو از مورخ هشتم مرداد ماه جاری به سازمان قطارها در مسیرهای یاد شده ، افزوده می شود .

براساس این گزارش قیمت حمل خودرو در مسیر تهران -شیراز - تهران ۷۰۰ هزار ریال برای مسیر یک طرفه و یک میلیون و ۳۰۰ هزار ریال برای رفت وبرگشت تعیین شد.

از سوی دیگر ، در مسیر شیراز - مشهد - شیراز نیز قیمت بلیت واگن حمل خودرو به صورت یک طرفه یک میلیون و ۲۵۰ هزار ریال و برای مسیر رفت و برگشت دو میلیون و ۳۰۰ هزار ریال در نظر گرفته شده است .

طبق برنامه حرکت قطارهای اعلام شده از سوی راه آهن جمهوری اسلامی ایران ،حرکت قطار تهران - شیراز روزهای یکشنبه و سه شنبه و مراجعت آن شنبه و دوشنبه خواهد بود و علاوه براین حرکت قطار شیراز - مشهد روزهای چهارشنبه و مراجعت آن جمعه ها صورت می گیرد.

هموطنان بلیت این قطارها را می توانند از طریق مراکز فروش تهیه نمایند و سامانه اطلاع رسانی و ارتباط با مشتری این شرکت نیز با تلفن ۱۵۳۹ و ۵۵۶۵۱۴۱۵ -۰۲۱ آماده ارائه اطلاعات است .

    نظرات