شیوه نامه دریافت مجوز سیمان ابلاغ شد

شیوه نامه دریافت مجوز سیمان ابلاغ شد

http://www.bananews.ir/جزئیات شیوه نامه صدور،‌ تمدید و اصلاح جواز تاسیس طرح‌های ایجادی و توسعه واحدهای فعال سیمان از سوی مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد فاطمیان بابیان اینکه این شیوه نامه شامل سیمان انبساطی،‌ پوزولانی، خاکستری معمولی، سفید و رنگی،‌ ضدسولفات، ژئوپلیمری، گوگردی و چند نوع سیمان دیگر می‌شود، تاکید کرد: همزمان با ابلاغ این شیوه‌نامه از سوی معاونت امور برنامه ریزی وزارت‌خانه، درخواست صدور، تمدید و اصلاح جواز تاسیس و توسعه واحدهای فعال صنعت سیمان، از طریق درگاه بهین یاب صورت خواهد گرفت.

دبیر ستاد سیمان کشور با اشاره به اینکه‌ حداقل ظرفیت اقتصادی برای سیمان های خاکستری ۳۳۰۰تن در روز و برای سیمان سفید حداقل ۱۰۰۰تن در روز است، خاطرنشان کرد: این شیوه‌نامه که اخیرا از سوی معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت تحویل معاونت امور برنامه ریزی شده است، هرچه سریعتر برای اجرا به استان‌ها ابلاغ شود.

شیوه نامه صنعت سیمان با حضور اعضای انجمن سیمان، دفتر سرمایه گذاری، دفتر برنامه ریزی و با محوریت دفتر تخصصی صنایع معدنی طی ۱۰جلسه تهیه و در ستاد سیمان کشور نهایی شده و به تایید رئیس ستاد سیمان نیز رسیده که برای اجرا به معاونت برنامه ریزی وزارتخانه ابلاغ شده است.

 

    نظرات