پیشرفت ۶۷ درصدی تعدادی از مساکن مهر یزد

پیشرفت ۶۷ درصدی تعدادی از مساکن مهر یزد

http://www.bananews.ir/فرماندار یزد با اشاره به ساخت۱۱هزار واحد مسکن مهر در شهرستان یزد، گفت: پیشرفت فیزیکی مسکن مهر شهرستان بطور متوسط ۶۷ درصد بوده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عزیزا..سیفی در این رابطه با بیان اینکه مسکن مهر زمینه توزیع عدالت در بخش مسکن را فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: طرح مسکن مهر ازخدمات ارزشمند دولت نهم بوده که اجرای آن در دولت دهم نیز تداوم داشته و این مناسب‌ترین راه در جهت رفع مشکل مسکن مردم به خصوص جوانان است.

وی با اشاره به ساخت ۱۱ هزار واحد مسکن مهر در شهرستان یزد، افزود: در استان بیشترین حجم ساخت و ساز متعلق به شهرستان یزد است و تاکنون ۳۲۰۰ واحد مسکونی مورد بهره‌برداری و تحویل متقاضیان شده است‌.

سیفی تصریح کرد: در بحث زیرساختها نیز مقدمات کار فراهم شده و دربرخی از سایت‌های مسکن مهر نیز فاضلاب تا دو ماه آینده راه‌انداز خواهد شد.

فرماندار برتسریع در روند ساخت واحد‌های مسکونی باقی مانده تاکید و خاطرنشان کرد: این واحدهای مسکونی در اسرع وقت باید تکمیل شده و به متقاضیان واگذار شود.

سیفی اظهار کرد: کارشناسان حوزه عمرانی از نزدیک شاهد اجرای پروژه‌ها بوده و خوشبختانه تاکنون تخلفی از پیمانکاران گزارش نشده و مسکن مهر از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است.

    نظرات