حداقل قیمت مسکن در تهران

حداقل قیمت مسکن در تهران

http://www.bananews.ir/ارزان‌ترین واحدهای مسکونی که طی چند هفته گذشته به بازار مسکن در فضای مجازی برای متقاضیان مسکن در مناطق مختلف تهران، معرفی شده بود به طوری بوده که حداقل قیمت آپارتمان در فایل‌ها ۶۵ میلیون تومان گزارش شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در بین واحدهای ارزان قیمتی که ارزش آنها تا مرز ۸۰ میلیون تومان عنوان شده است، واحدهای نوساز یا بیش از ۳۰ سال ساخت به چشم می‌خورد و همچنین برخی از این واحدها از هیچ امتیازی همچون پارکینگ، انباری و آسانسور برخوردار نیستند یا اینکه تنها از یک امتیاز بهره‌مند هستند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی از این واحدهای مسکونی پرداخته که به شرح زیر است و خریداران این دسته از واحدهای مسکونی می‌توانند به دنبال چنین واحدهایی در بازار مجازی مسکن باشند.

یک واحد مسکونی نوساز ۳۲ متری در منطقه وحیدیه بدون هیچ امکاناتی، متری ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است که قیمت کل آن ۸۰ میلیون تومان محاسبه می‌شود.

همچنین در یکی از فرعی‌های خیابان دربند یک واحد مسکونی با متراژ ۴۰ متر مربع که ۱۲ سال از عمر بنای آن می‌گذرد با قیمت ۶۶ میلیون تومان به بازار فروش عرضه شده است. قیمت هر متر مربع واحد مذکور یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان از سوی مالک عنوان شده است.

از سوی دیگر، فروشنده‌ای اظهار کرده: واحد خود را با قیمت ۷۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به متقاضی واگذار می‌کند. این واحد مسکونی ۴۷ متری، ۱۳ سال ساخت در خیابان پرستار در شرق تهران واقع شده است.

علاوه براین در یکی دیگر از فرعی‌های پیروزی، خیابان سرآسیاب، یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای قیمت هر متر مربع واحد ۵۳ متری تعیین شده است. البته نزدیک به ۲۲ سال از عمر بنای این واحد می‌گذرد و هیچ امکاناتی برای این فایل ذکر نشده است.

از طرف دیگر واحدی نوساز در خیابان سبلان به متراژ ۳۵ متر مربع متری ۲ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده و پارکینگ و انباری به عنوان امکانات این واحد در نظر گرفته شده است.

    نظرات