نظام مهندسی ساختمان و جهاد دانشگاهی قم تفاهم نامه همکاری امضا کردند

نظام مهندسی ساختمان و جهاد دانشگاهی قم تفاهم نامه همکاری امضا کردند

www.BanaNews.irرییس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم از امضاء نامه همکاری فی ما بین این سازمان و جهاد دانشگاهی قم در راستای تقویت هر چه بیشتر فعالیت های مشترک آموزشی و پژوهشی خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس امین مقومی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: همکاری مشترک در زمینه های آموزشی و پژوهشی با استفاده از کلیه امکانات و ظرفیت های موجود بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و جهاد دانشگاهی قم در جهت ارتقاء سطح دانش عمومی و تخصصی مهندسان عضو سازمان از جمله اهداف امضاء این تفاهم نامه است.

مقومی به مفاد این تفاهم نامه اشاره کرد و افزود : همکاری در برگزاری دوره ها و سمینارهای تخصصی ، کارگاه های آموزشی ویژه مهندسان عضو سازمان و نیز همکاری در برگزاری سفرها و بازدیدهای تخصصی ، نیازسنجی دوره های آموزشی جهت تهیه برنامه آموزشی سالانه از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم ادامه داد : برگزاری دوره های کوتاه مدت ویژه مهندسان و خانواده هایشان با ارائه تخفیف ۳۰ درصدی توسط جهاد دانشگاهی ، انجام طرح های مشترک پژوهشی مورد تایید سازمان نظام مهندسی در حوزه معماری اسلامی و مشارکت جهاد دانشگاهی در تامین محتوای فصلنامه پنجره که از سوی سازمان منتشر می شود از دیگر بندهای این تفاهم نامه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از عضویت نظام مهندسی قم در کارگروه امور زیر بنایی استان خبر داد و ادامه اظهار داشت : پیرو دستور ریاست جمهور مبنی بر عضویت سازمان های نظام مهندسی ساختمان در کارگروه های تخصصی ، نظام مهندسی قم به عضویت کارگروه تخصصی امور زیر بنایی استان در آمد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم اضافه کرد : در حال حاضر سازمان نظام مهندسی ساختمان قم ، علاوه بر عضویت در کارگروه تخصصی امور زیر بنایی استان ، در شورای تامین مسکن و کمیته های فرعی ، شورای فنی استان و کمیته های فرعی ، کمیسیون ماده ۵ و کمیته های فنی آن ، کمیته سیما و منظر شهری ، کارگروه مناسب سازی و کارگروه تخصصی زلزله عضو فعال است.

 

    نظرات