مپسا برای کمک به زلزله‌زدگان اعلام آمادگی کرد

مپسا برای کمک به زلزله‌زدگان اعلام آمادگی کرد

http://www.bananews.ir/مپسا برای کمک به زلزله‌زدگان شمالغرب کشور اعلام آمادگی کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) گروه صنعتی‌سازی مپسا در راستای وقوع حادثه زمین‌لرزه در مناطق شمال برای کمک به زلزله‌‌زدگان اعلام آمادگی کرده است.

مشروح این گزارش به شرح زیر است:

بار دیگر زلزله بخش دیگر از خاک این میهن پر گوهر را در هم نوردید و زنگ خطری دیگر برای تعجیل در علمی کردن ودانش بنیان کردن ساختار زیر بنایی مسکن در کشور با علم به اینکه کشور ما اقلیمی زلزله‌خیز دارد، تنها راه‌حلی که می‌تواند ما را از متحمل شدن هزینه‌های گزاف امداد و نجات، درمان و ساخت و ساز دوباره و از همه مهمتر جان و مال مردم عزیزمان حفظ کند. تمرکز بر روی ساخت و ساز به شیوه علمی و البته صنعتی است.

در کل کشورهای دنیا سالهای سال است که صنعتی سازی ساختمان، جان هزاران نفر را در برابر زلزله حفظ کرده است. در کشور ما نیز چند سالی است که این رسالت مورد توجه مسولان قرار گرفته و شرکت مپسا به عنوان مجری صنعتی‌سازی مسکن در کشور با ارائه تحقیقات وسیع و انجام دو پروژه (پایلوت) صنعتی سازی مسکن در شهر جدید پرند توانسته این مهم را به صورت امری واجب و لاینفک از امور دیگر زیربنایی کشور نهادینه سازد. بر این اساس شرکت مپسا ضمن همدردی با هموطنان آسیب دیده از زلزله اخیر(آذربایجان شرقی ) آمادگی خود را جهت همکاری در تسهیل و سرعت بخشیدن به ساخت و ساز به شیوه صنعتی‌سازی در دوره زمانی کوتاه برای این عزیزان اعلام می‌دارد.

باشد که بتوان ضمن تامین نیاز اولیه رفاهی این عزیزان در امر مسکن گامی در جهت توسعه صنعتی سازی مسکن در کشور برداشته و آن را بصورت امری واجب و ضروری برای آحاد جامعه تصور کرد.

    نظرات