لیست آپارتمان‌های گران قیمت تهران

لیست آپارتمان‌های گران قیمت تهران

http://www.bananews.ir/طی هفته گذشته در بازار مسکن مناطق مختلف شمال تهران بالاترین قیمت در لیست آپارتمان‌های گران‌قیمت در فایل واحدهای متراژ بزرگ (بیش از ۲۰۰ متر مربع) مربوط به واحدی در الهیه به ارزش متری ۱۰ میلیون تومان و همچنین پایین‌ترین قیمت در این لیست در بازار به یک واحد مسکونی در محله اوین درکه با قیمت متری ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان مربوط بوده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بررسی‌ها در فضای مجازی بازار مسکن تهران نشان می‌دهد که اکثر واحدهای مسکونی که با علائم گران‌قیمت‌ها مشخص شده اند با نرخ هایی بیش از ۶ میلیون تومان به بازار عرضه شده‌اند که بیشتر آنها تازه ساخت هستند.

ستون امروز نبض بازار به معرفی برخی از فایل‌های فروشی با قیمت‌های غیرواقعی پرداخته که به این شرح است:

یک واحد مسکونی با متراژ ۲۳۰ متر مربع، نوساز به همراه پارکینگ، انباری، آسانسور و بالکن متری ۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

علاوه براین مالکی ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به عنوان قیمت هر متر واحد ۲۴۰ متری نوساز خود تعیین و اظهار کرده که واحد مذکور از کلیه امکانات برخوردار است.

همچنین در غرب تهران در منطقه سعادت آباد در خیابان علامه یک واحد نوساز مسکونی ۲۱۵ متری به علاوه پارکینگ، انباری، آسانسور، سونا و جکوزی با قیمت متری ۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان آماده تحویل به خریدار است.

از سوی دیگر فروشنده ای در محله اوین درکه ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان را در ازای هر متر واحد ۲۹۹ متری خود در نظر گرفته است. طبق گفته مالک این واحد نوساز و به غیر از امکانات معمولی از سونا و جکوزی نیز بهره‌مند است.

در بین واحدهایی که هفته گذشته قیمت پیشنهادی فروش آنها بیش از ارزش واقعی یا دست کم به میزان قیمت حقیقی، تعیین قیمت شده‌اند فقط یک فایل به عنوان ارزان‌ترین واحد مسکونی شناخته شد.

واحد مذکور در سعادت‌آباد واقع در خیابان فرحزاد با متراژ ۲۳۰ متر مربع به بازار فروش عرضه شده است. این واحد مسکونی نوساز متری ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده و از کلیه امکانات هم برخوردار است و در فایل فروش ذکر شده که واحد مذکور تعاونی ساخت است.

 

    نظرات