ترفند تازه برای فروش مسکن

ترفند تازه برای فروش مسکن

http://www.bananews.ir/در حالی که بازار معاملات مسکن تابستان امسال به دلایلی همچنان با رکود نسبی مواجه است، اما مالکان همچنان بر قیمت‌های پیشنهادی خود اصرار می‌کنند و قیمت فایل‌های فروش کماکان در حدود ابتدای فصل جابه‌جایی‌ها در بازار مسکن و حتی کمی بیش از آن به بازار عرضه می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) اما در این میان تنوع فایل‌های ارائه شده به بازار فروش همچنان ادامه دارد؛ طوری که اگر کسی متقاضی خرید مسکن باشد می‌تواند در محل مورد نظر ملک دلخواه خود را خریداری کند.

نکته دیگری که این روزها در بازار معاملات خرید و فروش پایتخت براساس فایل‌های ارائه شده به بازار قابل رویت است زیرکی برخی فروشندگان در ارائه قیمت‌های مورد نظر خود است؛ به عنوان نمونه مالکی در منطقه تهرانپارس قیمت هر مترمربع واحد مسکونی خود را به جای ۳ میلیون تومان، دو میلیون و ۹۸۶ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است تا به این وسیله تنها با ۱۴ هزار تومان اختلاف قیمت ملک خود را در محدوده قیمتی دو میلیون و چند هزار تومان نشان دهد. این در حالی است که مالک دیگری در همان منطقه واحد ۵۹ متری خود را به قیمت هر متر مربع ۲میلیون و ۲۵۴ هزار تومان به بازار فروش عرضه کرده است.

    نظرات